Forum OSKKO - wątek

TEMAT: zapis w statucie a organ(Sz.P. A. Jeżowski)
strony: [ 1 ]
Koralik25-02-2004 21:53:01   [#01]

Czy Waszym zdaniem organ może wprowadzić (narzucić) dyrektorowi decyzję o utworzeniu w miejskim gimnazjum publicznym oddziałów przysposabiających do pracy, jeżeli w tym gimnazjum nie ma tylu uczniów i musiałby przyjąć dzieci z całego powiatu aby liczba uczniów była właściwa (czytaj - opłacalna)

1. W statucie nie ma zapisu o tworzeniu  klas przysposabiających, w jednej z nowelizacji statutu usunęliśmy ten zapis - był on martwym zapisem.

2. W statucie jest zapis o kryteriach przyjmowania uczniów spoza obwodu

- powołując się na nie dyrektor nie może przyjąć  uczniów spoza obwodu ponieważ nie spełniają wymogów. Liczę na szybką informację. Pozdrawiam.

Koralik25-02-2004 23:39:51   [#02]

i nikt nie wie? nie wierzę:(

i nikt nie wie? nie wierzę
Joanna Berdzik26-02-2004 08:15:46   [#03]
może i ktos wie, ale prosiłaś imiennie, to się nikt nie wyrywa
Antoni Jeżowski26-02-2004 21:58:39   [#04]

próbowałem

jeszcze wczoraj skontaktować się na private, ale może adres nie ten... :

Prosze o kontakt osobisty, ponieważ zanim odpowiem mam parę pytań, a nie chcę zanudzać forumowiczów.
Koralik26-02-2004 22:33:15   [#05]

Joasiu przepraszam

i nie bądź proszę taka zasadnicza. :) Oczywiście pytania o radę kieruję do wszystkich forumowiczów, ale P. A. Jeżowskiego poznałam osobiście (może szukałam protekcji), bo i sprawa pilna. Otrzymałam kilka podpowiedzi na priva. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich:)
Joanna Berdzik27-02-2004 08:56:42   [#06]

;-)))

nie byłam zasadnicza, raczej sobie zażartowałam- brak usmiechu na koniec...ot..net;-))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]