Forum OSKKO - wątek

TEMAT: zarządzenie dyrektora
strony: [ 1 ]
nowinka24-02-2004 19:36:03   [#01]

na podstawie zapisu ustawy zdnia 29 wrzesnia 1994 0 rachunkowości Dz. U.nr 121 prowadzenie księg rachunkowych musi byc uregulowane zarządzeniem dyr. opisującym politykę(zasady)rachunkowości w zakresie systemu informatycznego, obejmującej wykaz programów,procedur i funkcji wraz z opisem algorytmów i parametrow oraz programowychzasad ochrony danych i systemy ich przetarzania a ponadto określenia wersji oprogramowania. Czy koledzy i koleżanki dyrektorzy mogą pomóc w udostępnieniu takiego zarządzenia, bardzo wazne!!!!

ReniaB24-02-2004 23:44:04   [#02]

w takim zarządzeniu powinnaś wprowadzić do pracy księgowości konkretny program komputerowy z numerami licencji - tak kazała mi robić pani z kontroli. Poza tym określasz co będzie w komputerze, a co w wersji pisemnej czy też drukowanej. Jest taka zasada, że przynajmniej jedna kopia na piśmie ma być, ale nie wiem jaki przepis o tym mówi.

U mnie jest to w jednym dokumencie zbierającym sprawy księgowości jeżeli nie masz to mogę wyszperać i spróbować przesłać, ale to dosyć duże objętościowo.

nowinka26-02-2004 18:40:02   [#03]
dzięki reniab.Wczesniej nie mogłam odezwac się bo odcieli mi internet.bardzo chetnie skorzystam z twojej pomocy, lecz nie wiem jakie sa zasady przesyłania sobie dokumentow w sposob bezposredni.A może w wymianie plików.chyba że podpowiesz lepsze rozwiazanie
Ewa z Rz27-02-2004 05:56:14   [#04]

a oto adres e-mail do renib

piotrmosty@poczta.onet.pl

taki jaki podała w rejestracji

ReniaB28-02-2004 08:39:08   [#05]

Nowinka

wczoraj wreszcie moja cudownie cierpliwa pani stomatolog trafiła w dziesiątkę i zaczynam wracać do życia. Nie znalazłam żadnej wiadomości od ciebie pod podanym wyżej adresem. Jeżeli chcesz to możesz się odezwać i prześlę ci te instrukcje na podany adres, ale dopiero we wtorek, bo wcześniej nie mam szans i możliwości. A to duży dokument.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]