Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Regulamin wynagradzania pracowników
strony: [ 1 ]
Uśka21-02-2004 12:11:09   [#01]

Mam gorącą prośbę.

Mamy(każda szkoła) opracować Regulamin wynagradzania pracowników administracji i obsługi ( punktowy). Czy któś z Was ma materiały lub taki Regulamin plissss:)).Sprawa pilna.

PS.Szkoły obsługuje zespół ekonowmiczny (...)

Jolanta Szuchta21-02-2004 17:31:32   [#02]

To niech sobie

sam opracowuje.

Wybacz moj ostry ton,nie jest on skierowany pod Twoim adresem tylko Zespołu ekonomicznego.Ja też mam taki i wiecznie coś musimy za nich robić.Pewnie sami nie maja pomysłu i każa? kazdej szkole,coby potem z tego zrobić powiedzmy,ze swoj.

Z tego co wiem to chyba maja taki u Lidzi w Brzegu,ale Lidzia w Miętnem.

Cos mi sie wydaje,ze u nas kiedys tez Organ nad tym pracował.Jesli jest ,to zapewne nie na dyskietce więc bedzie problem z przesłaniem pocztą elektroniczną,ale jak się upewnię czy mam to poprosze o adres i podeśle.

Uśka21-02-2004 17:50:04   [#03]

Jolu jesteś Wielka :). Wszyscy dyrektorzy też tak uważamy. Jednak otrzymalismy informacje, że to my jako pracodawcy mamy mieć w każdej szkole opracowany własny ( przytoczono nam zapis w KP).

Dzięki za pomoc na priva prześlę Ci mój adres . Jeżeli będziesz miała to proszę.

nn21-02-2004 20:04:24   [#04]
Witam. U mnie funkcjonuje "układ zbiorowy pracy" dla wszystkich pracowników niepedagogicznych w Gminie. I ciekaw jestem, czy prócz tego będę jeszcze musiał sporządzić to o czym piszecie??
Uśka21-02-2004 20:14:39   [#05]
Cześć Romanie -u nas nie ma "takowego" układu
Macia22-02-2004 18:45:40   [#06]

Roman

a kiedy ten układ mieliscie zatwierdzany?

Bo u nas przez laty tez funkcjonował ale okazało się ze nie był zatwierdzony. Nowelizacja KP umozliwia obecnie jak dobrze odczytałam zatwierdzenie układu przez np. wójta, burmistrza.Mógłby wiec taki funkcjonować dla całej gminy.

violka22-02-2004 22:00:59   [#07]

wrzucam swój regulamin do wymiany plików

jesli chodzi o system punktowy - to wszystjo jest w rozporządzeniu o wynagradzaniu, kwalifikacjach pracowników samorządowych

u nas przejście na system punktowy wyglądało tak, że każdemu przeliczałam zasadnicze na punkty (wartość jednego punktu i  najniższe wynagrodzenie ustala uchwałą rada miasta)

u nas:   1 pkt=5 zł najniższe=400zł

zasadnicza np. 900 zł brutto - 100 pkt, bo

5x100+400= 900 zł

i atk trzeba było dopasować, żeby miał mniej więcej tyle samo do wypłaty, ale czasem nie mieścił się w danej grupie (tabela w rozporządzeniu)

więc dostali nowe angaże - jeśli tylko zmiana na punkty,

jesli była zamiana grupy czy stanowiska - za porozumieniem stron zmiana umowy (w ostateczności wypowiedzenie zmieniające)

Uśka22-02-2004 22:03:05   [#08]

Violka

Dzięki :)
Ewa z Rz23-02-2004 07:32:37   [#09]

ale, ale...

Jeśli juz ten regulamin robicie, to róbcie tylko dla tych pracowników, których w szkole macie - jeśli nie macie administracji, to dla administracji nie róbcie.

Dyrek ma mieć regulamin dla swoich pracowników...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]