Forum OSKKO - wątek

TEMAT: umowa zlecenie dla dyra
strony: [ 1 ]
Gaba08-02-2004 06:35:37   [#01]

tak jakoś pokrętnie czytałam jeden z wątków na innym forum, że... wyszło mi z wypowiedzi kolegów, że dyrektorowi nie wolno pracować na umowę zlecenie?

- jestem trochę nieprzytomna, czy to jest więc prawda, bo jeżeli tak - to mam to gdzieś (dyrektorowanie oczywiście).

 

gdzieś - nie oznacza tego, o czym większość pomyślała, tylko stwierdzenie, że zawsze mogę być nauczycielem!

ewa08-02-2004 10:52:28   [#02]

ee

chyba coś źle przeczytałaś ;-)
AnJa08-02-2004 10:53:47   [#03]

Wolno, wolno - byle nie u siebie.

I zdaje się, że jeszcze w sytuacjach budzących podejrzenie o korupcje czy nieuczciwą konkurencję: np.z wykorzystaniem mienia szkoły przez siebie zarządzanej czy w konkurencyjnej firmie.

Al to co w 2 akapicie to luźne skojarzenia, gdzies chyba czytałem. Albo se wymysliłem:-)

beera08-02-2004 17:52:32   [#04]

umowa zlecenie

na prowadzenie kursu wakacyjnego z CODEenem- ok

umowa zlecenie z własna RS na coś tam- yym

Generalnie zgadzam się z anją- nie wiem jak przepisy, ale woda jest tu mętna.
te wszystkie szkoły, w ktorych dyrektorem jest wicek ( a nieoficjalnie- wiadomo) wynajmujacy pomieszczenia od swojego szefa.

Boczne zarabianie na wlasnej szkole- kłoci mi się absolutnie z etyką.

barbara200209-02-2004 16:20:30   [#05]

projekt Comeniusa

Moja szkoła jest zainteresowana udziałem w projekcie Comeniusa.Znalezliśmy partnera,który przysłał nam swoje dokumenty jako koordynator projektu.Teraz my musimy m.in.wypełnić część związaną z kosztami.Nie wiemy jak się do tego zabrać.Może znajdzie się bratnia dusza i prześle na skrzynkę częsc E (dotyczącą budżetu projektu),żeby można się trochę powzorować?Czasu mamy mało.Będę ogromnie wdzięczna.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]