Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Kajam sie, włosiennicę przywdziewam i zmiłowania czekam ...
strony: [ 1 ]
AnJa06-02-2004 12:32:12   [#01]

Kajam się:
Co jakis czas zdarzają mi się cięzkie ataki chandry połączone z czepianiem się do wszystkich i o wszystko, w szczególności zupełne duperele. Kwalifikuję się wtedy do bezwzględnego odizolowania od jakiegokolwiek  człowieczego otoczenia (wyjazd jest niecelowy - kogoś bowiem i tak  spotkam - choćby na stacji benzynowej).

Włosiennica: 
Przy ostatnim (właśnie gasnącym ataku) trochę się, także tutaj, poczepiałem. Zainteresowanych, a zwłaszcza Leszka, proszę chociaż o zrozumienie i machniecie ręką- a przy okazji spotkania w realu wyznaczenie formy zadośuczynienia ( do machniecia ręką w mój dziób włacznie).

Czekanie na zmiłowanie:
Jakoś w trakcie narzuconej sobie kwarantanny ściągnałem z wymiany Pythię - otworzyło mi sie coś w rodzaju:
"Klasę człowieka poznaje się po tym, co go wyprowadza z równowagi" 
Zmiłujcie się! Nie komentujcie!

bogna06-02-2004 12:44:03   [#02]
ale nam bardzo brakowało ciebie!
Maryśka206-02-2004 12:52:57   [#03]

No pięknie! Zostawiłeś , porzuciłeś nieutulone w żalu (Bożena z żalu wielkiego też przestała pisać ;-).

Dobrze że już jesteś! :-)))

Alfred06-02-2004 13:18:24   [#04]

"Klasę człowieka poznaje się po tym, co go wyprowadza z równowagi" 

A jeśli z równowagi zaczyna wyprowadzać absolutna większość spraw związanych z oświatą, wychowaniem, opieką?... Przyznam, że tracę serce do czytania poważnych forumowych wątków. Lubię te inne.., odreagowujące. Może dlatego, że każdy dzień taki sam, pełen spraw oświatowych, wychowawczych, opiekuńczych.
Wyjazd byłby celowy. Może tak do Nowej Zelandii..albo i jeszcze dalej. Można dalej?;-(
Słucham Scorpionsów..

Leszek06-02-2004 18:29:46   [#05]

AnJa, żadne tam zaraz w dziób - piwko w realu postawisz i ja też...

Pokonaj chandrę - ważne , że znowu piszesz...

Pozdrawiam

ReniaB06-02-2004 20:23:20   [#06]
a ja myślę, że to dlatego, że w tym roku te ferie takie nieczasowe. Jedni za bardzo przemęczeni, inni za mało wypoczęci, a podobno wakacje mają byc od maja do września!!!
AnJa06-02-2004 20:39:07   [#07]

Leszku -  dzięki!

Renia - niby kobita,a rozumie! :-)

Gaba06-02-2004 21:08:50   [#08]
załamałam się, to prawda - podejrzewałam, że nie mam klasy, bo mnie wykańczają popierdółki - nie sprawy powazne, ale niekomptencja tzw. fachowców. wrrr!
Jolanta Szuchta06-02-2004 21:29:49   [#09]

Jesli czytałes

dziś wszystkie posty a to sygnalizowałeś dziś w przewie na kawe to juz wiesz,ze i tobie poświęcono temat"dlaczego AnJa nie pisze?
ewa bergtraum07-02-2004 17:16:20   [#10]

Już, już

byłam bliska uwierzenia w tę włosienicę, a tu w liście

7. znajduję: Niby kobita, a rozumie!.

Teraz to nawet ta uśmiechnięta buźka nikogo nie zwiedzie. ;-)

A forumki swojego czasu miały pomysła założenia klubu entuzjastek AnJa. Powstał?. :-)))

PS. Dobrze, że jesteś.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]