Forum OSKKO - wątek

TEMAT: korzystanie z Forum
strony: [ 1 ]
Jolanta Szuchta01-02-2004 13:36:14   [#01]

mam problem,bo nie do konca jeszcze znam komputer/choc powinnam,cały czas sie go ucze,obiecała mi Ewa pomoc ,ale mnie porzuciła;-((((/.

Nie wiem jak korzysta sie z szukaja.Czy w okienko należy wpisać nazwę wątku,czy może login?nie zawsze przeciez wszystko pamietam.

Jak korzystać z wątków długich tam gdzie jest wiele postów?Zawsze komputer otwiera mi się na początku i musze przeglądac do końca i zeby wrocic do początku znow trace czas.

Jezeli będe miała takie informacje w jednym miejscu to sobie wydrukuję i nauczę sie.Wiem,ze kiedys w jakimś poście juz to chyba było ,tylko gdzie? 

:-(((

Maryśka201-02-2004 14:01:58   [#02]

Jolu  w szukaja wpisujesz albo nick autora (to na wypadek, jesli chcesz szybko np sprawdzić, czy poszukiwany osobnik szwęda się gdzieś po wątkach, albo wiesz, że cóś fajnego powidział i szukasz tegoż cytatu

możesz w drugim okienku wpisać tutył wątku, jeśli oczywiście pamiętasz ( to na wypadek, gdyby poszukiwany przez Ciebie wątek zosta,ł zepchniety do drugiej ligi ;-)

możesz też w trzecim okienku wpisać jakieś słowo związane z poszukiwanym przez Ciebie tematem ( to na wypadek, gdybyś chciała się dowiedzieć, czy ktoś już pytał o to, co Ciebie nurtuje, no i żeby się nie powtarzać)

Nie musisz wypełniać wszystkich pól!

A wątki długie? Ja sie już też parę razy zakopałam i dopiero dobra duszyczka, czyli Ewa z Rz wyjaśniła mi, że ustawiamy wątek na malejąco (po prawej stronie nad wątkami). Wówczas wszystkie wątki będą otwierać się od ostatniego postu, a te długie po prostu wstrzymuj przyciskiem zatrzymaj (na pasku u góry okna intereetowego), wtedy otworzy Ci sie kilka lub kilkanaście ostatnich postów i nie będziesz czekał, aż załaduje się wszystko.

Pozdrowionka ;-))))

Jolanta Szuchta01-02-2004 18:23:07   [#03]

Marysiu

dziekuje,ale nie do konca Twoja odpowiedż wyjasnia moje wątpliwości co do szukaja.W szukaju napisane jest,ze koniecznie trzeba podać nick osoby która wypowiadała się na dany temat,a ja nie zawsze pamietam kto pisał na temat,który w danej chwili jest mi potrzebny.To jest problem.
RomanG01-02-2004 18:25:54   [#04]
Nie musisz podawać nicka, nie musisz wypełniać wszystkich pól :-))
Iwona101-02-2004 18:28:03   [#05]

nie

trzeba podawać nicka, tylko jeśli go podajesz to musisz w pełnym brzmieniu,

Ja zawsze wypełniam tylko trzecie pole bo i z zapamietaniem tytułu wątku tez mam problem :-))

Maryśka201-02-2004 20:47:49   [#06]

Jolu w szukaju pod tą sliczną rameczką napisano:

Można wypełnić jedno, dwa lub wszystkie pola.
Nick autora należy podać w całości.
W pole wątek wystarczy wpisać część tytułu.
Podobnie w pole treść.

Więc nick autora, jeżeli go podajesz, to należy się go podac w całości, np: nie wystarczyłoby podać Maryśka(gdybyś zamarzyła sobie, że chcesz mnie cytować ;-))))))), ale musiałabyś napisać tę dwójkę na końcu)

Podobnie z Twoim nickiem, zarejestrowałaś w pełnym brzmieniu swoje imię i nazwisko i tak trzeba podać w szukaju. :-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]