Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Zaświadczenie dyrektora o wymiarze zatrudnienia.......
strony: [ 1 ]
Maryśka229-01-2004 14:35:25   [#01]

...nauczyciela oraz o zajmowanym przez niego stanowisku w okresie odbywania stażu!!!

Macie może gotowy druk takiego zaświadczenia? Podrzućcie bidokowi. Potrzebne na wczoraj ;-)

Ewa z Rz29-01-2004 14:43:36   [#02]

proszę:

 

Miejscowość, data

 

 

ZAŚWIADCZENIE

 

 

Pan(i) Imię i nazwisko , urodzona data  r. w miejsce ur,

posiada stopień awansu zawodowego: stopień awansu,

jest zatrudniona/y w Nazwa szkoły

na stanowisku nauczyciela przedmiot w wymiarze całego etatu

Realizował(a) staż na stopień stopień awansu

w terminie od data r. do data

Zaświadczenie wydaje się w celu dołączenia do wniosku o postępowanie kwalifikacyjne na kolejny stopień awansu zawodowego.

 
Maryśka229-01-2004 14:45:50   [#03]

Ewka, zawsze mówiłam, że jesteś wielka!!!!

Ja niemota już nie kontaktuję i szukam pomocy, a Ty zawsze wszystko wiesz!

DZIĘKI!!!!!

Jolanta Szuchta29-01-2004 19:55:33   [#04]

A ja jeszcze

dodaje do nadal...i podaje z protokołu RP przydział czynności w kazdym roku stazu.Dlaczego?Poniewaz czasami zdarza sie tak ze w trakcie 2,9 miesięcznego stazu nauczyciel wprowadza aneks do planu rozwoju z powodu własnie innego przydzialu czynności.Np.w ubiegłym roku organ zlikwidowal mi na kazdym poziomie klasy 1-3 z 5 do 4 oddziałow.Automatycznie musialam przenieśc dziewczyne z 1-3 na etat gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej,bo posiadała kwalifikacje.A więc aneks do planu i potem jak wyzej.
Uśka29-01-2004 20:13:55   [#05]

zobacz:

www.kuratorium.krakow.pl pod Awans Zawodowy :)

Leszek29-01-2004 20:59:49   [#06]

rozporz. o awansie

§ 7.
1. Dokumentacja załączona do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego lub egzaminacyjnego powinna, z zastrzeżeniem ust. 2, obejmować:
2) zaświadczenie dyrektora szkoły o wymiarze zatrudnienia nauczyciela oraz zajmowanym przez niego stanowisku w okresie odbywania stażu (...);

czyli dyrektor zaświadcza , iż nauczyciel podczas odbywania stażu w szkole (od .... do ....) pracował w wymiarze .... godzin tygodniowo (lub wymiar etatu) na stanowisku nauczyciela np. historii (uczył historii w wymiarze 10 godz., wos 8 godz. itd.).

Pozdrawiam

HenrykB31-01-2004 18:21:47   [#07]
I tak trzymać...
Maryśka201-02-2004 00:58:25   [#08]

Dzieki za wszystkie rady :-)

Uśka -  na stronę krakowskiego kuratorium juz zaglądnęłam i widzę, że tam jest dużo lepiej  przedstawiony awans niż chociażby w naszym rzeszowskim. No tak po prostu kawę na ławę...;-)

Uśka01-02-2004 23:29:21   [#09]
:-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]