Forum OSKKO - wątek

TEMAT: nowe pensum
strony: [ 1 ][ 2 ]
Marek Pleśniar29-11-2010 13:11:28   [#51]

konsultacje to praca a nie głosowanie:-)

nie odsyła się projektu z jednozdaniową odpowiedzią popieramy/nie popieramy, lecz odnosi się do poszczególnych zapisów i proponuje alternatywy - jeśli się je ma:-)

---

adaa ma rację - trzeba pilotować konsultacje. Czasem dajemy temu radę lepiej, czasem gorzej, ale przy kompletnym braku chętnych co tu robić? Prosić i błagać? Jak z edukacją - można wielbłąda zaprowadzić do źródła ale napic sie już musi sam:-)

Postaramy się robić swoje jak najlepiej. Akurat tu omawiane kwestie robimy bardzo rzetelnie: http://oskko.edu.pl/oskko/status_zawodowy_nauczyciela/

Przed każdą sesją czytam ponownie do znudzenia opinie na forum, szukam nowych opinii, uwzględniam nasze stanowiska i dyskusje na konferencjach. mamy w tym spory dorobek. Zamieszczam porządne sprawozdania, każdy może coś dodać, skomentować. jest na to specjalny wątek. Pytają o niego dziennikarze, wiem że go czytają. Bycie członkiem OSKKO chyba do czegoś zobowiązuje? Np do jakiejś aktywności?



beera29-11-2010 13:33:23   [#52]

Marek  lekko z innej półki
choć pewnie masz rację, czasem Ty jednak nad poziomy nie wzlataj;)

====

1 za, 3 przeciw:)




post został zmieniony: 29-11-2010 13:33:54
Adaa29-11-2010 17:23:03   [#53]

trudna sytuacja... zawsze lubiłam byc przeciw, ale w innej konfiguracji:-)

cóz, pozostaje mi byc za "przeciw";-)

........................

tak na marginesie

mówilismy kilka razy by watek konsultacyjny był zaznaczony słowem "konsultacja" bo giną, nawet nad kreską w towarzystwie szafek szkolnych , czy ruszaniu na kongres - konsultacja to konsultacja

wpadam na forum od czasu do czasu, nie czytam wszystkiego jak leci - z braku czasu - ale watki opatrzone słowem "konsultacja" lub " w mordę" - czytam zawsze:-)

Adaa29-11-2010 17:52:53   [#54]

off topic jak mawiają biegli:-)

teraz zauwazyłam jak ogromna róznice w wygladzie forum mam w mozilli a IE - stad moje pytanie kto kogo cytuje

w IE zupełnie inaczej to wyglada - bardzo myląco

eny29-11-2010 19:26:35   [#55]
Adaa jak zauważyłaś to autor postu jest na kolorowym pasku a to co w środku to kopia. No i tym sposobem tam się znalazłam. AnO lubi cytować ale ja już wymiękałam;)... pasuję
DoMi30-11-2010 14:55:27   [#56]

Nie zauważyłam, czy ktoś juz o tym pisał. pozwoliłam sobie wkleić. Może nie będzie tak źle.

http://www.men.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1775%3Adziennik-gazeta-prawna-wprowadza-nauczycieli-w-bd&catid=29%3Apozostae-wydarzenia-edukacyjne&Itemid=53

Marek Pleśniar30-11-2010 15:28:10   [#57]

MEN pisze "Każdy z członków zespołu, a w szczególności przedstawiciele nauczycielskich związków zawodowych, potwierdzi jak rażącą nieprawdą jest to stwierdzenie."

tak - jako członek zespołu potwierdzam to co oświadcza MEN


MEN pisze też: "

Nieprawdą jest także, że 24 listopada br. zespół rozpoczął tworzenie lokalnego systemu wynagradzania nauczycieli.

To stwierdzenie nie ma żadnego związku z rzeczywistością i świadczy o braku wiedzy autora na temat zadań zespołu i specyfiki środowisk w nim reprezentowanych. Zespół nie ma kompetencji ani prawa do podejmowania takich prac."

potwierdzam - zespół nie zajął się tym, w tym OSKKO też nie:-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]