Forum OSKKO - wątek

TEMAT: nowe zasady zakupu programów Vulcana
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar05-01-2004 12:11:51   [#01]

po odwiedzinach w witrynie sponsora naszego forum przedstawiam nowe zdecydowanie i godne uwagi zasady sprzedaży programów do zarządzania szkoły. No i same programy są nowe.

--------------------------

Zamiast ceny płaci się roczny abonament za pakiet oprogramowania.

Ceny są uzaleznione od wielkości szkoły. Sprawdziłem w cenniku:

np. Mała szkoła licząca do 150 uczniów ma w ofercie pakiet w cenie 439zł rocznie. :

Licencja obejmuje prawo do instalowania programu na wszystkich komputerach w szkole, a także w domu np dyrektora układającego arkusz czy planisty ukadającego plan.

Oprogramowanie generalnie sprzedawane jest w pakietach.

Resztę zainteresowani mogą zobaczyć sami:

Optivum

violka05-01-2004 12:18:10   [#02]

a co z tymi co już większość z tego pakietu mają ?

sama zajrzę, może coś piszą

beera05-01-2004 12:57:55   [#03]

szkoooda...

Mala szkoła, to niestety NIE szkoła jednooddziałowa:-(

Ten limit 150 jest ...no...szkoda:-)))

beera05-01-2004 12:58:58   [#04]

a generalnie

nieźle to wygląda:-)

bogna05-01-2004 17:26:33   [#05]

no i mam dylemat

kupić (kusi promocyjny abonament) - czy nie?

Czym róznią się programy z pakietu Organizacja Optivum od tych, na których teraz pracuję:Arkusz organizacyjny 2000+, Plan lekcji 2000+, Plan dyżurów 2000+, Księga zastępstw 2000+ ???

AnJa05-01-2004 17:57:02   [#06]

No, gdybym jeszcze umiał z tego korzystać:-)

I gdyby ten plan lekcji umiał rozmawiać z arkuszem, a ten rozumiał zawiłości organizacji języków obcych w naszej szkółce;-)

Bo we wrześniu, tak na spokojnie, żeśmy wprowadzili dane, coś tam fachura kliknął, na co program coś nam powiedział, co fachura przetłumaczył jako zbliżone do: a ... Wy się ode mnie :-)

A poważniej to promocje faktycznie zachęcająco wyglądają - znaczy rynek zadziałał :-))))

violka05-01-2004 20:16:39   [#07]

mnie też intetesowałoby czym się różni to  Optivum od dotychczasowej wersji Arkusza organizacyjnego 2000+ i Planu lekcji 2000+,Oceniania opisowego 2000+ 

może ktoś coś wie na ten temat ?

bogna20-01-2004 14:51:33   [#08]

Urząd Miasta zorganizował nam dzisiaj fajne spotkanie z przedstawicielami Vulcana - prezentacja programu Nabór Optivum :-)

Wygląda na to, że będziemy w Koninie robić "komputerowo" nabór do szkół ponadgimnazjalnych :-)

A przy okazji zostałam przekonana, że warto wymienić swoje programy 2000+ na pakiety Optivum.

beera20-01-2004 14:56:38   [#09]

a w ...

numerze 1 dyrektora szkoły w dodatku  i w informacji o ofercie jako wzorzec dyrektorskiej postawy widnieje nasz Wojtek:-))

Zazdroszczę Bogna- fajny macie organ

AnJa20-01-2004 15:20:22   [#10]
No, sporo jest fajnych organów :-)
Gaba21-01-2004 09:15:39   [#11]

Potrzebuję:

1. porządnego, sprawdzonego, itp. Sekretariatu szkolnego w formie elektronicznej.

- co ma wulkanowski, zalety... i te drugie zalety - hał macz (i dlaczego tak drogo) - a o ile dobrze rzuciłam okiem, to są możliwe raty!

...jak bardzo chcę - już nie wytrzymuję tego ciągłego poszukiwania głupot dot. ucznia.

- marzy mi się taki z dostępem częściowym nauczycieli...

2. A co może MOL... - mam juz posprzątane w bibliotece i przygotowane do opracowania zbiorów inaczej.

- rzućcie recenzję, bo mi bardzo zależy, a jakoś tak nie mam czasu się wczytywać, ew. - zalezy mi na zdaniu publiczności, użytkowników

- gdzie znajdują się takie recenzje tych programów, nie filmowe i artystyczne tylko pokazujące, co te programy mogą.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]