Forum OSKKO - wątek

TEMAT: wszystkiego najlepszego staremu rokowi - co Wam przyniósł?
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar31-12-2003 23:51:26   [#01]

(czyli wątek sponsorowany;-)

bo mi zwariowane tempo, chłodne białe wino, Was znów więcej, zasypian ie na stojąco, 70 tysięcy kilometrów, nowe amortyzatory;-), pożegnania i witanie, 3 morza, kilka jezior, góry, chmurki, deszcz, rakiety V2, pijaństwo i trzeźwość jak szkło, ministerstwa, kancelarie, zapomniany garnitur (i kupowanie nowego jak ofiara gdzieś w kraju), ani jednej stłuczki w tym roku (oprócz mercedesa dostawczego ale to betka przy 2002), laptopa!!, bursztynowe oszustwa i bursztynową prawdę, 15 konferencji i z 10 konferencyjek, 1200 listów do miłych ludzi, kilkaset listów od miłych ludzi, prezenty co je dawałem i dostawałem oraz tysiąc innych:-)))

 

Życzę Wam wszystkiego najciekawszego, najlepszego, najspokojniejszego i najzwariowańszego w nowym roku (tylko nie przesadźcie;-)

gosienka01-01-2004 00:21:22   [#02]
najlepszego ...
annah01-01-2004 00:23:13   [#03]
wszystkiego naj :)
ewa bergtraum01-01-2004 00:33:18   [#04]

coś mi przyniósł ?

A mnie coś naprawdę cennego: MOŻLIWOŚĆ POZNANIA

 tak wielu naraz - MYŚLĄCYCH ze zrozumieniem

i ODWAŻNYCH w tym myśleniu ludzi z OSKKO.

grażka01-01-2004 00:38:43   [#05]

Najlepsze życzenia - wspaniałej nocy sylwestrowej do rana.

A co mi przyniósł ten rok? - napiszę jutro! Zaczyna się nowy - oby był lepszy niż ten...

Anka L01-01-2004 00:42:58   [#06]

2003 ;)

przyniósł mi OSKKO :)

dzięki niemu poznałam serdecznych i miłych ludzi :)

dzięki wam jestem silniejsza, dzięki :)

ewa bergtraum01-01-2004 00:50:05   [#07]

Tylko niech Tata nie krzyczy na mnie za to krzyczenie

drukowanymi literami. Zasady znam. Studiowałam je długo, zanim chwyciłam za pióro, tj. uderzyłam

w klawisze, aby napisać cokolwiek na Forum.

Ale nawet najgrzeczniejsze dzieci czasami się buntują.

I jeszcze: Jestem pełna podziwu dla Ciebie, MARKU

A wiele w życiu widziałam i zrobiłam. DZIĘKUJĘ.

Karolina01-01-2004 01:01:56   [#08]

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!!!!!

Zewa01-01-2004 01:03:26   [#09]

życzę wszystkim pomyślności

zdrowia, szczęścia i radości - aż misie rymnęło ;-)
a także spokoju, satysfakcji, zadowolenia i jak najmniej rozczarowań - a najlepiej wcale...
a co mi przyniósł ten stary... rok? dużo dobrego, kapkę smutku, ździebełko rozczarowania, sporo nadziei - ale w sumie - nie był zły ;-)
Oby tak dalej albo i jeszcze lepiej , a co...;-)
Ewa Z.
ewa bergtraum01-01-2004 01:32:59   [#10]

Zewa

"Nie mówi się rymnęło, tylko rymło " :)))   

(tak mnie poprawił ostatnio licealista na zastępstwie).

 A tom się doczekała!!!. Nasi uczniowie znają się lepiej od nas na procesach dysautomatyzacyjnych współczesnej polszczyzny mówionej. My, Zewa,

z innego pokolenia.

Kiedyś błąd musiał sobie dłuuugo poczekać, by stać się

uzusem. Teraz nie. Dlatego nie uczę już polskiego.

Nie nadążam... Ej, Zewa, pociesz mnie. Może ja przesadzam?.

Nie!!! Ja wyznaczę sobie zastępstwo i każę mu udowodnić, że to on ma rację...

Pycia01-01-2004 03:25:28   [#11]

Wszystkim...

wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku 2004 :-))
Marek Pleśniar01-01-2004 04:03:36   [#12]

nowy rok....

przyniesie mi zmiany i dalej idące postępy

tak ma przyszłość

że zapewnia przyszłość

:-)

Gaba01-01-2004 07:27:50   [#13]

lepszego, lepszego - nie najlepeszego, ale lepszego.

to był ważny rok, cieszę się jak nigdy, że wytrzymałam - razem z kiluset wariatami utrzymaliśmy krakowskie szkoły za 70% budżetu - tego się nie będzie dało powtórzyć.

- idzie trudny rok - nie wiem, czy chcę być dalej dyrektorem - to nie jest nawet śmieszne, przygotuję sobie albo komuś nowemu jak najlepszy start...

- zwalnię 6 ludzi (emeryturki i art. 20, a najgorsze że niektórych chcę zwolnić i jestem tego pewna) - bardzo dobrze ta kosmetyka zrobi szkole...

- będzie to bardzo piękny rok, trdurny i najważniejszy - nareszcie szkoła osiągnię tę liczbę osób (uczniów i nauczycieli, która powinna mieć zawsze).

 

zaraz siądę do regulaminu pracy...

Anka L01-01-2004 08:07:10   [#14]

gaba :-)

nie masz dla siebie litości?

regulamin pracy o tej porze ?

maeljas01-01-2004 09:24:15   [#15]

życzę wyszystkim przede wszystkim  zdrowia ( tego mi niestety ten stary Rok nie dał)

spokoju

cierpliwości

 humoru

bogatego Roku - w pieniążki i sukcesy

Gaba01-01-2004 09:40:01   [#16]

Anka L -

 

1. Odsnieżyłam - honorowo, sąsiadowi też. Pies zwariował na śniegu, zjadł pół ogródka, tarzał się, szorował brzucem... on też wie, co to jest białe szaleństwo!!!

2. z tym regulaminem to była podpucha... ha!

hania01-01-2004 10:54:16   [#17]

życzę wam

spokojnego roku - bez szaleństw w postaci co chwila nowych rozporządzeń, bez kłopotów finansowych w szkołach (i domach)......

to chyba utopia, ale co tam,życzyć sobie można :-))

i jeszcze - zdrowia, żeby przetrzymać 366dni.....

a teraz - do łopaty! Chociaż - jest tak ślicznie, że żal odśnieżać... i sypie dalej!

beera01-01-2004 16:02:38   [#18]

tamten rok?

Był pełen zajęć i pośpiechu i zdążania w ostatnim momencie:-)

Przyniósł mi szanse- chcialabym by ten, 2004, pozwolił mi szanse tamtego roku wykorzystać :-)

migotka01-01-2004 17:26:20   [#19]

to był dobry rok

Z pewnością bardzo szybko minął, ale podobnie jak Asi przyniósł mi nadzieję na wiele zmian, które chciałabym w obecnym roku wprowadzić w życie. A i jeszcze jedno - od lipca 2003 jestem dyplomowana. A poza tym cieszę się, że jestem na forum OSSKO, choć niewielu rad udzielam, ale z wielu już skorzystałam. Dzięki, że jesteście!

A i skończył się dobrze - śnieg, wszystko od razu wygląda jaśniej.

Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku!
Macia01-01-2004 20:36:03   [#20]

Najlepszego dla wszystkich

mniej papierzysków, pośpiechu i więcej wolnego czasu a przede wszystkim miłości do innych i od innych.

Rok poprzedni przyniósł mi wiele - mozliwość pisania na forum, członkowstwo w OSKKO,nowych przyjaciół , duzo pracy ale i większe doświadczenie. Mam nadzieję, że ten nie będzie gorszy od poprzedniego a może nawet lepszy.

ElaM01-01-2004 20:54:45   [#21]

życzenia :)

Z okazji Nowego Roku 2004
 
 szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego, miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, goracej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, pociechy z wnuków, punktualnych pociagów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonujacej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, odwagi, wiary w siebie, pozycji lidera, kobiecej intuicji, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową, samych pozytywnych wibracji, niezawodnych przyjaciół, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, zniewalającego wdzięku, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, wyrozumiałości dla słabości innych, powodzenia, wiernych przyjaciół, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiagnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzen, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych wspołpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyc, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwan, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, przyjęcia do Unii Europejskiej, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, smacznych śniadań, obiadków i kolacyjek, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, rożowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłośc, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny no i w ogóle wszystkiego, co najlepsze.
Maryśka201-01-2004 21:05:19   [#22]

Elu! :-)))

I cóż po Twoich życzeniach można dodać? ;-)

Można się tylko podpisać, co niniejszym czynię :-)))))

Jola01-01-2004 21:48:54   [#23]

co przyniósł stary?

Duuuuuuuuuuuużo pracy i ciekawe znajomości. A także był to rok mojej inicjacji na forum :-))

W Nowym życzę, aby to forum nadal się rozwijało (buziaki dla jego twórców ) i przyciągało wszystkich, którzy mają coś ciekawego (w tym wesołego - wszak śmiechu nigdy za wiele) do powiedzenia, którzy chętnie i życzliwie dzielą się swoją mądrością.

Abyśmy mieli siłę i chęci do walki z panoszącą się hipokryzją i megalomanią.

Aby klimat tego forum służył wszystkim i w dalszym ciągu pozwalał na szybką rekonwalescencję :-))

Jola01-01-2004 23:06:57   [#24]

O rety!

A co ja tu narozrabiałam? Miały być buziaki!
Wioleta D02-01-2004 02:07:33   [#25]
Już drugi dzień Nowego Roku. Chciałabym życzyć wszystkim wiary ( bo góry przenosi) w lepsze jutro i w człowieka. Tym , którzy mieli zły rok -aby ten następny był duuuuuuuużo lepszy , a tym , którym w ubiegłym roku się poszczęściło -aby był też duuuużo lepszy. Uśmiechajmy się w tym Nowym Roku więcej do siebie bo z uśmiechem łatwiej przeżyć ten koszmarny czas reform i zmian. Mam nadzieję , że za rok o tej porze obudzimy się w innym świecie pełnym życzliwości i zdrowego rozsądku.
Ubiegły rok był dla mnie osobiście czasem podsumowań. Skończyłam zaczarowaną 40 - tkę , podjęłam studia , poznałam nowym ludzi i nadal nie zrealizowałam swoich marzeń : nauczyć się jeździć konno i skoczyć chociaż raz spadochronem. Wierzę jednak , że jeszcze mi się to uda. Pozdrowienia dla wszystkich
HenrykB02-01-2004 07:05:13   [#26]

Mnie przyniósł zmianę pracy i permanentne remonty. Mebli nie mam do dziś.

Spełnienia marzeń w tym Nowym i niech Wam się remonty nie śnią po nocach.

Miłości, miłości, miłości bliźniego...

Idę do pracy - tej nowej.

HenrykB

Alicja C02-01-2004 08:59:12   [#27]

Cóż można dodać więcej po tak pięknych życzeniach- mnie jedynie na myśl przychodzą te słowa:żeby Nowy Rok był czasem odnajdywania Dobra i Miłości oraz spełniania nadziei i marzeń- tego życzę wszystkim Forumowiczom.

Marek Pleśniar02-01-2004 09:07:22   [#28]
HenrykB bidak bez mebli:-)))
HenrykB02-01-2004 13:56:45   [#29]

Śpię na materacu.

;-)

AnJa02-01-2004 20:43:04   [#30]

Takiemu ( jak On - Henryk ) to dobrze

I marzy o komputrze, LEX. gama, dofinansowaniu do Sylwestra w Ratuszu (ups, to ma - kurde, jak Ci Henryku zazdroszczę, mam tylko ze zdjęć do dyplomówki), zestawie mebelków za circa 25 tys....

Jak ja ZEASów nie lubie - jak ekologów prawie :-)))

Pasożyty - kurde!!!

Małgoś02-01-2004 21:18:49   [#31]

W starym roku zasadziłam kilka drzew,

nauczyłam sie robić zdjęcia starą lustrzanką (nawet mam własną wystawę pt. "Seria narcyzowa" w ...łazience),

zaznałam macierzyństwa dla nastolatek,

namalowałam 2 obrazy olejne,

zwątpiłam w kilka ludowych porzekadeł typu "oliwa sprawiedliwa", "lepiej z mądrym zgubić...";

nabawiłam się pokrzywki na wszystko, co ma w treści politykę itp.

i chyba ...straciłam wew.otuchę, ze jakoś to będzie i że wszystko zmierza ku lepszemu

...popadłam w stan nieokreślonego smutku :-(

lecz wciąż jeszcze  liczę na jakis cudowny, faramkologiczny wynalazek w postaci optymizmu w kapsułkach (bez skutków ubocznych i powikłań)

Dlatego  Wszystkim Gorąco Życzę

 Otuchy w Sercu,

na każdą gorszą chwilę w życiu

- żeby ukoić wszelkie niepewności

i zwątpienia

:-)))

RomanG02-01-2004 21:32:16   [#32]

hmm

"Seria narcyzowa" w łazience...

Brzmi niezwykle intrygująco ;-)
Czy to ma coś wspólnego z narcystycznym zapatrzeniem w lustro? :-)
Małgoś02-01-2004 21:36:05   [#33]

to tylko cykl kwiatowy z rabat Ogrodu Botanicznego :-)

ale symbolika kwiatów całkiem ...całkiem

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]