Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Potrzebny wzór umowy koordynatora sportu
strony: [ 1 ]
HenrykB24-12-2003 08:22:55   [#01]

Potrzebuję (na wczoraj) przykładowej umowy z koordynatorem sportu szkolnego (gminnego lub powiatowego).

Jeśli macie - ślijcie.

I o Wigilii nie zapomnijcie w natłoku zajęć!

Świątecznie pozdrawiam

HenrykB

Jolanta Szuchta26-12-2003 22:27:24   [#02]

Koordynator

ma u mnie 2 godziny wpisane normalnie w projekcie organizacyjnym.Sa to godziny płatne zgodnie ze stawka osobistego zaszeregowania.

Zawsze tak miałam,z tym ze w czasie kiedy gmina miala wiecej pieniedzy zatwierdzała mi 4 godziny.

Koordynator więc bierze pieniądze u mnie,oczywiście daje mu je gmina,a wykonuje pracę na całym terenie.Jest to koordynator gminny.Nie sądziłam,ze potrzebna jest do tego jakaś umowa.

Choć zapewne masz racje,ze koordynator powinien mieć jakis przydzial czynnosci.Z godzin rozlicza się wpisując zagadnienia w zeszyt zajęc pozalekcyjnych.

A świeta juz niestety za nami,całe szczęscie ze jest jeszcze troche wolnego.

AnJa27-12-2003 11:07:51   [#03]
U nas jest na umowie zlecenia - zleceniodawcą jest powiat, w gminie ani mieście nie ma czegoś takiego.
HenrykB28-12-2003 01:52:47   [#04]

Do umowy zlecenia potrzebny jest zakres zadań do wykonania.

Jeśli ktoś ma - bardzo proszę o kontakt.

HenrykB

HenrykB06-01-2004 01:52:15   [#05]

I nikt?

Naprawdę?

Trudne pytanie zadałem.

;-)

Marek Pleśniar06-01-2004 19:20:19   [#06]
no nimam no:-)
AnJa06-01-2004 19:28:33   [#07]

Tylko, czy to umowa:-)

Jak już pisałem, nasz powiat ma. To zdanie : wypełniać pan bedzie czynnosci związane z organizacja imprez sportowych ujętych w wojewódzkim kalendarzu organizowanych na szczeblu powiatu. Otrzymywać Pan bedzie wynagrodzenie w kwocieX za każdy z miesięcy od stycznia do grudnia .

Umawa na rok , trwa to Bogu Chwała 4 rok i wszystkim pasuje, bo każdy wie co robić ma.

Ale my na wschodzie:-))))

Jolanta Szuchta06-01-2004 21:40:48   [#08]

prosiłam

dzis mojego koordynatora,coby gdzieś wygrzebal jakis przydzial czynności,

w pracy nie znalazł ,może w domu?

A juz pisałam ze u mnie tak samo jak na Wschodzie

HenrykB06-01-2004 21:51:57   [#09]

No to się chwalta, kto z Was wuefista.

Mam swoje wypociny do konsultacji.

Chętnie skorzystam też z innych materiałów.

Koordynator jest gminny i nie tylko sportu szkolnego. Ma mnóstwo zadań, obowiązków, odpowiedzialności za psie pieniądze.

No, kto?

(do Jacka już wysyłam)

Jolanta Szuchta08-01-2004 14:36:56   [#10]

nie mam wzoru umowy

ale udalo mi sie zdobyć zakres zadan koordynatora sportu.

1.opracowanie kalendzrza imprez sportowych na terenie miasta/gminy i jego realizacja

2.wspólpraca z władzami samorzadowymi,oswiatowymi,organizacjami kultury fizycznej i innymi działającymi na rzecz sportu dzieci i mlodzieży

3.organizowanie narad dla nauczycieli wychowania fizycznego i opiekunow klubow sportowych dzialających na terenie szkoły w zakresie realizacji kalendarza imprez sportowych

4.pozyskiwanie środkow finansowych na realizację zadań wynikających z kalendrza imprez sportowych

5.kontrolowanie wydatkow finansowych pod wzgledem merytorycznym i ich rozliczanie

6.prowadzenie współzawodnictwa szkoł w zakresie masowej kultury fizycznej

7.popularyzowanie wszelkich form na rzecz zdrowia i sprawnosci dzieci i młodziezy

8.wspołdzialanie ze srodkami masowego przekazu

9.organizowanie imprez rejonowych i wojewodzkich zgodnie z kalendarzem imprez sportowych

10.udział w naradach i szkoleniach organizowanych przez Kuratorium Oświaty i Wojewodzki Szkolny Związek Sportowy

11.prowadzenie dokumentacji wynikajacej z działalności koordynatora sportu na rzecz dzieci i młodziezy

12udział w naradach z dyrektorami szkoł,informujących o sporcie szkolnym w mieście lub gminie.

HenrykB08-01-2004 17:08:07   [#11]

Dzięki, skorzystam w moim. I tak mam już 3 strony.

Pewnie opublikuję, jak dojrzeje.

Jacek08-01-2004 17:58:02   [#12]
Heńku sprawdź pocztę
HenrykB08-01-2004 19:51:04   [#13]

Jacek!

Dzięki serdeczne za informacje. Kilka pomysłów podłapię dla nszej gminy.

Mam nową wersję zakresu zadań, przesyłam pocztą, może się przydadzą.

:-)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]