Forum OSKKO - wątek

TEMAT: sprawdzian po klasie 6
strony: [ 1 ][ 2 ]
jxg22-03-2010 19:14:20   [#51]

Te kody naklejają członkowie zespołów nadzorujących (u mnie po sprawdzianie). Sprawdzają kod na arkuszu i karcie odpowiedzi i naklejają kody kreskowe. Ja wcześniej "porcjuję" i rozcinam dla każdego ucznia, bo będzie kłopot, jak karteczka z nazwiskiem oddzieli się od tych bez nazwiska. Tak było już w tamtym roku w OKE Kraków. A co z peselami nie wiem - w instrukcji w biuletynie nic na ten temat nie znalazłam. 

poprawiłam literówki


post został zmieniony: 22-03-2010 19:17:31
malmar1507-04-2010 17:12:21   [#52]
Załatwianie spraw dotyczących egzaminów zewnętrznych od kwietnia 2010 r.

07.04.2010, 13:37

Komunikat dyrektora CKE z dnia 7  kwietnia 2010 r. w sprawie załatwiania spraw dotyczących ‎egzaminów zewnętrznych od kwietnia br.

Informuję, że w dniach od przeprowadzenia sprawdzianu w szkole podstawowej, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego, egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe i egzaminów eksternistycznych do zakończenia procesu sprawdzania przez egzaminatorów prac egzaminacyjnych z odpowiednich egzaminów Centralna Komisja Egzaminacyjna nie będzie załatwiać spraw dotyczących sprawdzianu, egzaminów i egzaminów eksternistycznych, z wyjątkiem tych spraw, które nie wymagają zbierania dowodów, informacji lub udzielania eksperckich wyjaśnień.
W ww. okresie eksperci CKE zajmujący się odpowiednio sprawdzianem, egzaminami i egzaminami eksternistycznymi będą wyłącznie prowadzić działania mające na celu właściwe przygotowanie systemu egzaminacyjnego do sprawdzania i oceniania prac egzaminacyjnych, a w konsekwencji – zapewnienie jednolitości punktowania i porównywalności wyników.

/-/ K. Konarzewski

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]