Forum OSKKO - wątek

TEMAT: ile razy dziennie???
strony: [ 1 ][ 2 ]
Maryśka221-11-2003 21:45:12   [#51]

Jeden raz dałam się nabrać na ofertę firmy "Telmap", która jak łatwo sie domyślić mapami handluje. To dystrybutor między innymi map firmy "Mapy ścienne. Beata Piętka". Oferta przedstawionap rzez szybko gadającą, rozbrajająco miłą panią wydawała się być ciekawa. O ja naiwna!!!

Potem zachciało mi się grzebać w necie i okazało się, że te same mapy, oferowane na stronie internetowej przez samego producenta kosztują przeszło połowę taniej. Święte oburzenie targnęło mną i przy najbliższej rozmowie z ową uroczą panią z "Telmapu" (dzwoni średnio raz na miesiąc lub dwa), krótko stwierdziłam , że poszukam tańszej oferty i kategorycznie zabroniłam dzwonić. Na razie mam spokój ( już trzy miesiące). Kupuję mapy bezpośrednio u producenta, jak w ogóle mam jakieś pieniądze i oszczędzam forsę dzieki temu. I już nie jestem naiwna, tylko każdą ofertę sprawdzam kilka razy z różnych stron.

Gaba22-11-2003 04:41:19   [#52]

aaa... banki!

- wypraszam to towarzystwo...
- to są sprawy indywidualne pracowników, gdzie chcą i jak chcą i z kim chcą
- zaczynam żegnać/witac bankowców komiwojażerów z uśmiechem na twarzy - czyzby banki w kryzysie, że się o "bidote" nauczycielską upominają...

- no, nie, no eeee, ale was jest dużo...

- a to jest już Wasz problem.  

Nie toleruję nagabywaczy, skóra mi cierpnie - wolę ulotki przysyłane do szkół - mam bazę i zbieram, a teraz nie mam dojscia do medbli bufetowych i mam zagwozdkę.
Chowański Krzysztof24-11-2003 14:29:30   [#53]
Zwykle odpowiadam, że budżet jest wykorzystany a o nowym będę wiedział pod koniec marca - to odpowieź dla tych, którzy chcą sprzedać.
W sprawie teatru proponuję wynajęcie sali w godzinach popołudniowych dla teatru za niewielką opłatą. Propunuję że ewentualnie mogę rozpropagować ich spektakl.  Skutkuje i odchodzą. Oczywiście teatrzyki chcą aby za gratis dać im salę , widownię i przynieść pieniądze. Ja też mogę chcieć od nich pieniążki za salę.
Maryśka224-11-2003 14:32:24   [#54]
Niezły pomysł Krzysztofie!
Elusia24-11-2003 17:13:07   [#55]
Dzisiaj pani z Krakowa przedstawiła się i powiedziała z jakiej agencji :-))) dzwoni. A ja: "Dziękuję, nie jesteśmy zainteresowani" i odłożyłam słuchawkę.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]