Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Likwidacja szkoły w Zespole szkół
strony: [ 1 ]
fredi17-11-2003 20:31:50   [#01]
63) w art. 84 ust. 4 otrzymuje brzmienie:
"4.    Dokumentację przebiegu nauczania zlikwidowanej szkoły przekazuje się organowi sprawującemu nadzór pedagogiczny nad szkołą. Po zakończeniu likwidacji wpis do ewidencji ulega wykreśleniu.";
 
Czy to dotyczy również przypadku likwidacji szkoły wchodzacej w skład Zespołu szkół?
Jaką dokumentację należy przekazać  do KO (arkusze, dzienniki .....)
fredi17-11-2003 20:34:33   [#02]
a jeśli nie ma naboru do takiej szkoły przez np. 2 lata , to należy ją zlikwidować? ( może w 3 roku ten nabór będzie) i też oddać dokumentację?
Gaba17-11-2003 20:40:06   [#03]
dobre pytanie... a podstawówka, która znikinie z zespołu w roku 2004 - bedzie to ciekawy problem...
fredi17-11-2003 21:01:04   [#04]
Nie wiem czy to jest dobre pytanie. art. 84 ust. 4 dotyczy szkół niepublicznych. ( Zagapiłem się )
AnJa17-11-2003 22:14:56   [#05]

No i mamy kolejny przypadek bytów półwirtualnych pt. szkoły w zespole, który szkołą sam nie jest ;-)

A problemy mocno przyziemne: moim zdaniem, jeśli zespół istnieje, dokumentacja likwidowanych placówek pozostaje w nim, nawet jeśli to wygaszona podstawówka.

Ewa z Rz18-11-2003 03:16:53   [#06]

Tak jest.

Jeśli jest jakikolwiek oświatowy następca likwidowanej szkoły, to dokumentacja zostaje u niego.

Znam przypadek zlikwidowanej szkoły (a właściwie szkół, bo został zlikwidowany cały zespół) - była to szkoła, w której zaczynałam pracę. Tam dokumentacja (cała) powędrowała do szkoły, która przejęła majątek tego zespołu - jest to szkoła, która miała z likwidowaną wspólny spory kawałek płotu...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]