Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Jak mam zapewnić?
strony: [ 1 ]
Raf101-09-2009 19:02:57   [#01]

Pani Minister podpisała zmiany w rozporządzeniu w sprawie bezpieczeństwa i higieny w pub..... i ja teraz dyrek główkuję. W klasach uczniowie mogą zostawiać podręczniki i przybory szkolne. OK - oto nam chodziło, aby nasze kochane pociechy miały lekki tornister (zwał jak zwał).

I oto mój syn, który ma pamięć dobrą, ale krótką o godz.  19.30 przypomniał sobie, że w "szafce wychowawcy zostawił przybory do matematyki, "przyleciał"do szkoły i Pani sprzątkaczka otworzyła mu klasę, synowi na ustach pojawił się uśmiech zadowolenia, który w tej samej sekundzie zgasł "Pani sprzątaczka nie ma kluczy do szafki nauczyciela - wychowawcy". I co teraz. Syn klęczy i błaga matka "zrób coś", bo nauczyciel - wychowawca przychodzi do szkoły na 10.00, a matmę mamy o 8.00. Ja matka co robię - no właśnie - mam dwa wyjścia. Synu pamietaj o obowiązkach (jeju dostanie ndst!) lub biegnę do najbliższego super marketu i kupuję przybory.

W tym całym zamieszaniu chodzi mi o szafki uczniowskie. Jejku muszę je teraz zakupić i co? Nie zaplanowałam wyadtku w budżecie, bo nawet śniąc o szkole XXI wieku (Polskiej) nie wziełam pod uwagę, żę będę potrzebowała "kąta" dla ucznia.

Co robicie, aby ten paragraf rozporządzenia zrealizować?

Jacek01-09-2009 19:20:26   [#02]

a kto Ci każe kupować szafki? nie masz żadnych szafek w salach lekcyjnych? zajrzyj tam a przekonasz się, ze najczęściej jest tam makulatura mająca jakies 5 albo więcej lat. Wystarczy opróżnić i szafka na ksiązki gotowa.

----

orta poprawiłem :-) dzięki bogda


post został zmieniony: 01-09-2009 19:31:28

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]