Forum OSKKO - wątek

TEMAT: duplikat karty rowerowej
strony: [ 1 ][ 2 ]
RomanG03-06-2003 19:43:52   [#51]

Ada ;-)

> tak jakoś przypomniało mi się powiedzenie że "w praniu sie okaże"

Życie nie jest proste, oj nie...
Często sobie myślę, jak to jest, że z sześciorga dzieci wychowanych w tej samej rodzinie jeden jest policjantem, drugi księdzem, trzeci lekarzem, czwarty nauczycielem, piąty adwokatem, a szósty przestępcą?

Trochę bardziej ad rem:
Jaką według Was moc prawną ma taki sobie opracowany przez Menis wzór karty zaliczeń? Czy jest to integralna część rozporządzenia?
Karta wynika z programu nauczania. Dlaczego zatem na to akurat rodzic musi wyrazić osobno zgodę?
Ja wiem, że się czepiam i męczę ;-) ale nie jest to do końca dla mnie jasne. Widzę w tym jakąś niekonsekwencję w przepisach. Jeśli już, wymóg takiej zgody powinien być określony w akcie prawnym wyższego rzędu, analogicznie do zgody na wycieczkę szkolną.

aaa... tak se tylko teoretyzuję :-)) Jak ten góral, co jak ma czas, to siedzi i duma, a jak nie ma, to tylko siedzi. Dziś mam czas :-)
beera03-06-2003 20:19:17   [#52]

Roman

ten wzór nie jest żadnym obowiązującym drukiem.

  1. W celu udokumentowania i spełnienia wymagań do uzyskania karty rowerowej proponuje się pomocniczy arkusz zaliczeń, zgodnie z wzorem I  i II (w załączeniu).

Nie trzeba go stosować...

ale można- ja np. stosuję :-)

IwonaLew03-06-2003 21:27:55   [#53]

Dziękuję

Serdecznie dziękuję za informacje.W naszej szkole ( specjalna) do tej pory nie praktykowaliśmy z kartami rowerowymi.

Mają jednak rację te osoby, któer piszą,żeby brać zgo - pisemną od rodziców. Oni nie zawsze ujawniają schorzenie swoich pociech np. EPI.A niech dzieciak dostanie ataku, może yo być kilkusekundowa utrata świadomości i coś się złego wydarzy. Możecie mi wierzyć, wtedy wszystkiemu będzie winna szkoła a nie rodzic, który nie powiedział o chorobie dziecka.

Możemy oburzać się na chwilami bezsensowne działania, ale kryją one nas przed ciągamien się min po sądach. Może nie mam racji, ale czasem wolę mieć o jeden papierek za dużo niż o jeden za mało.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]