Forum OSKKO - wątek

TEMAT: dokumentacja w niepublicznym przedszkolu?
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane09-08-2007 09:19:49   [#01]

 

  witam serdecznie! jestem nowa i od razu szukam pomocy... objęłam stanowisko dyrektora w niepublicznym przedszkolu- jest to dla mnie zupełnie nowa sytuacja ponieważ poprzednio pracowałam w szkole podstawowej jako zwykły nauczyciel... w związku że przejmuję przedszkole w trudnej sytuacji muszę stworzyć całą dokumentację od zera a nie mam się na czym oprzeć. dotychczas udało mi się napisać program wychowawczy, regulaminy regulujące pracę przedszkola i nanieść poprawki do statutu. czego mi brakuje??? pomóżcie proszę! liczę na życzliwych użytkowników forum! pozdrawiam

Ank09-08-2007 09:39:00   [#02]

według mnie i mojego kuratorium w przedszkolach nie ma programu wychowawczego - nasza podstawa programowa zawiera bowiem wszystkie zagadnienia dotyczące wychowania w bardzo szerokim zakresie

jeśli masz opracowane coś takiego, bo czasem taki dokument się przydaje to nazwij to może inaczej u nas jest to "wewnętrzny system działań wychowawczych przedszkola"

jest jeszcze dokumentacja nadzoru pedagogicznego choć w niepublicznych jest ona inna i nie bardzo mogę się tu wypowiadać

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]