Forum OSKKO - wątek

TEMAT: podpadnę u dziennikarzy ?
strony: [ 1 ]
fredi10-02-2007 10:47:56   [#01]
minister podpisał rozp w sprawie statutów.
Wg prasy:
1. Giertych podpisał wczoraj rozporządzenie w sprawie realizacji programu "Zero tolerancji dla przemocy w szkołach”.

2.Mundurki dla uczniów i bezwzględny zakaz używania komórek na lekcji – to główne założenia programu „Zero tolerancji w polskiej szkole”, które minister edukacji narodowej Roman Giertych zatwierdził, podpisując wczoraj rozporządzenie.

3.Minister edukacji na oczach dziennikarzy podpisał w piątek rozporządzenie, które od września wprowadza obowiązkowe mundurki dla wszystkich uczniów. Dzięki nim - zdaniem Giertycha - będą się bardziej utożsamiać ze szkołą, a w jej budynku będzie bezpieczniej, bo wśród identycznie ubranej młodzieży łatwiej zauważyć obcych, np. dilerów narkotyków. Roman Giertych apeluje do szkół, by mundurki były "kolorowe i estetyczne", bo trzeba w uczniach "kształtować poczucie piękna". Ale to nie koniec - szkoły muszą w swoich statutach zapisać jeszcze bezwzględny zakaz używania telefonów komórkowych na lekcjach. Jeśli ten zakaz nie będzie respektowany, do odpowiedzialności mają być pociągnięci dyrektorzy szkół. Jak potwierdził Giertych, grozi im nawet odwołanie ze stanowiska.

czytali co podpisał ?
beera10-02-2007 10:56:31   [#02]

myslę, że nie- bo to tajne

w zasadzie ja tez tylko wiem, że podpisał rozporządzenie o statucie- ale tez nie wiem w jakim kształcie( choć,  to co czytam na stronie MEN jest niepokojace)

jednoczesnie spokojnie moge sobie wyobrazić, ze to "szarpnięcie cugli w polskiej oświacie" jest elementem ZERA

więc, co by nie podpisał- jest o jednym

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]