Forum OSKKO - wątek

TEMAT: ZMIANY W FORUM I WITRYNIE OSKKO - dodaj do Ulubionych!!
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ]
ankate03-02-2007 18:06:13   [#151]
Nno właśnie, nie zauważyłam, że wcześniej pisałaś, i nie zauważyłam wcześniej, że go nie ma, ale okazałaś się najbardziej spostrzegawcza, droga Bogusiu, szkoda, rzadko był co prawda wykorzystywany, ale pospolite ruszenie na czat było bardzo pouczające  ;-)))
beera04-02-2007 09:24:24   [#152]

na znanych mi ze 200 osób z czatu korzystało 6

nie brak tu czatu :))

AnJa04-02-2007 10:32:29   [#153]
czatownicy  czasami narzekali, że ten czat to i dobry jest, ale zapomina się po paru dniach, co się na nim napisało, a często były to myśli ( po przemyśleniu oczywiście i  stwierdzeniu, że to mysli były jednak) wartościowe - a już nie do odzyskania

likwidacja czatu spowoduje więc koniec unicestwiania myśli wartościowych

skutkiem ubocznym zaś likwidacji czatu będzie grasowanie czatowników po wątkach forumowych, co wprawdzie spowoduje utrwalenie mysli wartościowych, ale także i mysli zupełnie bezwartościowych (a także, a nawet i częściej,wpisów zupełnie myśli pozbawionych) czyli tych, które czasami prowadziły na czacie do wykrystalizowania się myśli wartościowej

a to z kolei będzie wywoływało tzw. nerw u osób poczuwających sie do troski o jakość forum

działania będące skutkiem nerwu będą zaś wywoływac tzw.  nerw u forumowiczów czułych na ograniczanie wolności słowa (nawet jeśli słowu myśl nie towarzyszyła) i mysli (jeśli jednak towarzyszyła)

skutkiem tego tzw.nerwu będzie zaś zwerbalizowanie go i wyartykułowanie na forum, co wywoła tzw.nerw u osób poczuwających sie do troski o jakośc forum oraz tych, którzy wprawdzie do odpowiedzialności się nie poczuwają, ale są przeciwnikami wolności słowa i myśli z zasady
...
hmm
fajnie , że to napisałem na forum, a nie czacie - bo będę mógł do tego wrócić i coś wartościowego, co na pewno tu napisałem, a czego na razie nie dostrzegam- przeczytać i zachwycić się nad głębią (nie mylić z głąbią - bo tę dostrzegam i teraz)
Leszek04-02-2007 10:37:53   [#154]

głupi mi ale przez te parę lat na forum nigdy nie czatowałem...

pozdrawiam

AnJa04-02-2007 10:39:07   [#155]
byłem parę razy

więc jako bywalec- samokrytyke Twą przyjmuję:-)
Leszek04-02-2007 10:50:26   [#156]

dzięki,

odetchnąłem...

pozdrawiam

Maelka04-02-2007 10:54:47   [#157]

:-))

No, to jeszcze  pozostaje do wyśledzenia tylko pieciu innych grasujących na forum byłych czatowników...

;-)

ankate04-02-2007 12:57:09   [#158]

#153 AnJA

"skutkiem tego tzw.nerwu będzie zaś zwerbalizowanie go i wyartykułowanie na forum, co wywoła tzw.nerw u osób poczuwających sie do troski o jakośc forum oraz tych, którzy wprawdzie do odpowiedzialności się nie poczuwają, ale są przeciwnikami wolności słowa i myśli z zasady"
...

Ciekawie to ująłeś,  ja należę do zwolenników wolności słowa i bardzo nie lubię jak się mnie upomina, karci, czuję się wtedy jak mały Jaś w szkole, chociaż z tego wieku już dawno wyrosłam. Denerwuje mnie np, gdy jadę tramwajem i co przystanek odzywa się głos "przypominamy o obowiązku skasowania biletu" . Znam swoje obowiązki i przrypominać mi o nich nie trzeba. Każdy uczestnik tego forum zapoznał się z zasadami savoir vivre,u tu obowiązującymi. Myślę, że piszący starają się ich przestrzegać i niektóre wątki, gdzie ktoś się zagalopował i tak przejdą w niebyt.

Po prostu niech każdy przestrzega zasad, żeby nie były potrzebne uwagi "osób poczuwających się", bo te myślę, że też  nas czasami kompromitują i to  może bardziej niż wypowiedzi niezgodne z zasadami.

Wygląda to tak, jakbyśmy byli grupą  a starszych uczniów, których trzeba przywołać do porządku a nie ..kko....

tak mi się wyartykułowało ;-) Myślę, że więcej uwagi nie bedą potrzebne :-)

eny04-02-2007 14:09:54   [#159]

#153 :)))))))))))))))))

An Ja po raz kolejny zachwycił mnie tok twego myślenia a jeszcze bardziej umiejętność wyartykułowania owego myślenia.

Twój polot jest nie do pobicia;)))

Renata04-02-2007 15:20:43   [#160]

Nie będą bić AnJi po locie? Naprawdę? Ech.., jaka wielka szkoda...;-)

AnJa04-02-2007 19:19:51   [#161]
no, w locie to się cięzko bije

a po locie - to łatwiej, ale nie wypada chyba...

ale, że Renata ze skłonnościamiami sadystycznymi się ujawni, to nie spodziewałem się
Renata04-02-2007 19:32:49   [#162]

;)

tak w ramach koncyliacji tylko..;)

AnJa04-02-2007 19:54:40   [#163]
aha - to już wiem, co to znaczy koncyliacyjnośc w realiach oświatowych:-)
Małgoś04-02-2007 20:17:23   [#164]
Koncyliacja to takie przeciwieństwo defenestracji?
AnJa04-02-2007 20:19:20   [#165]
znaczy, że wrzucenie przez okno z zewnątrz do wnętrza ?

no, mozliwe, że tak
Renata04-02-2007 20:33:41   [#166]

A propos tych okien..;) AnJa, w "smoczycy" tę główną część może widzisz już nie w postaci 6 kolumn, a docelowo tylko w trzech? [#148]

Fajnie wyglądałyby nam te "Witryny placowek, OZNI, konkursy na plakietki zlotowe;) i tego typu rzeczy" w tej trzeciej kolumnie, prawda? :-) Na pewno Marek, po obciążeniu konferencyjnym, wróci do modernizowania witryny OSKKO. Ta wersja z wykorzystaniem całego okna będzie się świetnie prezentowała..

zgredek10-02-2007 20:16:33   [#167]
w preferencjach windę można zatrzymać;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ]