Forum OSKKO - wątek

TEMAT: OSKKO w CeODeNie
strony: [ 1 ]
beera25-11-2002 09:30:40   [#01]

No i bylismy :-)

Rzewa, Asia i Marek mieli przyjemnośc uczestniczyć w  IX Spotkaniu Przedstawicieli Stowarzyszeń w Sulejówku.

Było to kolejne spotkanie- jak widac z liczby.

Jest czymś wyjątkowym spotkać się z ludźmi, ktorzy chcą więcej. Ma się wówczas poczucie bycia na  swoim miejscu.

Gospodarzem spotkania było SNTI- serdecznie tu dziękuję Renacie, Anecie i wszystkim innym SNTIowcom za interesujące, a przede wszystkimi profesjonalne przedstawienie zagadnień, ktorymi się zajmują. Poza SNTI spotkaliśmy przedstawicieli różnych stowarzyszeń, m.in. Stowarzyszenia Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych, Polskiego Stowarzyszenia  Montessori, Towarzystwa Wspierania Inicjatyw oświatowych, Towarzystwa szkół Twórczych .

Okazuje się, że wszystkich nas wiele łączy. Każde z tych stowarzyszeń ma okresloną specyfikę i z tej specyfiki wynikające potrzeby oraz możliwości. Jest jednak pewien poziom na którym  możemy się spotkać. Jest to poziom globalnych ocen i systemowych pomysłów . W tym możemy się wspierać, to może być współną ścieżką, którą warto zmierzać razem.

Problem, którym w chwili obecnej Stowarzyszenia postanowiły się zając dotyczy kształcenia kadry nauczycielskiej na polskich uczelniach. Jest to nam bliskie- spójrzcie na wątek: http://www.oskko.edu.pl/forum/thread.php?t=1643#FBK

Chcemy wypracować wspólne stanowisko w tej sprawie i stanowisko to przedstawić "u źródła"

................

Bylismy na tym spotkaniu pierwszy raz. Jednak zupełnie nie mieliśmy wrażnia obcości, czy wyalienowania. Bylismy wśród swoich. Dlatego serdecznie tu dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania, a przede wszystkim Beacie Walkiewicz z CODeNu:-)

Mamy nadzieję na częsty , równie symptyczny, a przede wszystkim równie merytorycznie uzasadniony , kontakt.

Marek Pleśniar25-11-2002 09:50:22   [#02]

dobrze trafiliśmy:-)

miałem to samo - opisywane przez asię uczucie - bycia tam gdzie powinniśmy. Również dziękuję Beacie Walkiewicz - za sprawne działania:-)

(i pracę popołudniami - wtedy ma dopiero trochę czasu na porozmawianie - skądś to forumowicze znają:-)))

Więcej relacji znajdzie sie w witrynie OSKKO. Tam też wypracowane kierunki działań stowarzyszeń.

Renata25-11-2002 17:41:18   [#03]
No tak...

Fajnie się tam czułam, jako SNTIowiec i OSKKOwiec... :-)

Jak dobrze dostrzegać nie tylko wąski zakres działań z punktu widzenia zadań i celów swojego stowarzyszenia (-ń), ale  spojrzeć szerzej na problemy, które nurtują wszystkich. Zresztą z Wami tutaj i tak już mam to od dawna.:-)

Również dziękuję wszystkim za spotkanie. :-)

A jeśli chodzi o Asię, Ewę i Marka - no oczywiście mieliśmy znowu niezłą okazję do podotykania się...;-)) Wkrótce zobaczycie na zdjęciach...
Marek Pleśniar25-11-2002 23:34:56   [#04]

a gdzie one?

te fotki?

:-)))))

Renata26-11-2002 00:27:18   [#05]

jak to gdzie?

zajrzyj do Outlooka ;-)))
Marek Pleśniar26-11-2002 00:28:07   [#06]

mam!!!

:-)
Janusz Pawłowski26-11-2002 00:47:31   [#07]

Marku

a jaką Ty masz wersję Outlooka?
Bo ja u siebie patrzę ... patrzę, ... i nic! ;-)))
Marek Pleśniar26-11-2002 02:20:53   [#08]

o tuu!

od końca: marek z o, asia, rzewa:-)

Aneta26-11-2002 19:13:29   [#09]

A ja?

Witam i pozdrawiam,

Dziekuje wszystkim za udział i było mi miło poznać Was wszystkich.

A czy ja moge liczyc na jakies zdjecia?

Pozdrawiam Aneta

Marek Pleśniar26-11-2002 19:45:26   [#10]

aneta---

to ja wywołam moje, moze mi wyjdzie zbiorowe zdjęcie

jutro sie postaram, dzisiaj po wojażach mi reperowali samochód:-) kurka zdechnie bidaczysko od tego:-)))

aha - a masz może czas na skanowanie CW?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]