Forum OSKKO - wątek

TEMAT: umowa o wynajem sali sportowej
strony: [ 1 ]
bida30-10-2006 08:27:02   [#01]
Czy ktoś może mnie wesprzeć drukiem umowy o wynajem sali sportowej. Pilnie potrzebuję a jeszcze nie mam możliwości skorzystania z wymiany plików. Z góry dziękuję.
nel 10030-10-2006 08:33:20   [#02]
Ja też proszę.
majra30-10-2006 08:47:08   [#03]
wysyłam wam przykład na wynajem sal lekcyjnych - wystarczy zmienić.
Bas30-10-2006 08:48:49   [#04]

Kopytko do dostosowania

 

UMOWA WYNAJMU



Zawarta w dniu ............................. pomiędzy Szkołą Podstawową ................... zwaną dalej „Wynajmującym” reprezentowaną przez dyrektora szkoły ........................................... a .....................................................................


..................................................................................................................................................................................


zwanym dalej „ Najemcą” w sprawie wynajmu .............................................................


na okres ...........................................................w celu ........................................................................


Za wynajęcie w. wym. pomieszczenia ustala się odpłatność ..............................................................

(wpisać ile i w jakiej częstotliwości: np. jednorazowo lub miesięcznie, za ile godz.)


Najemca zobowiązuje się uiścić kwotę:



  • ............ słownie ............................... na konto (czyje, nr) ....................................... w terminie


.................................................. ...............................................................................................................................



Najemca jest odpowiedzialny za poczynione w czasie wynajmu szkody materialne w wynajętym pomieszczeniu oraz pomieszczeniach, z których będzie korzystał okazjonalnie (np. szatnia, toalety itp.). Najmujący ponosi odpowiedzialność za osoby towarzyszące mu w czasie korzystania z pomieszczenia. Nie wolno Najmującemu wynajmować pomieszczenia osobom trzecim ani prowadzić działalności nie ujętej w niniejszej umowie.

W sprawach nie uregulowanych niniejszą umową mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.

Zmian w niniejszej umowie można dokonać w formie pisemnej, pod rygorem nieważności.

Umowa została sporządzona w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze Stron.



...........................................            ......................................

(Najemca)                                                            (Wynajmujący)

Norman Bates30-10-2006 08:54:52   [#05]
oczywiście trzeba pamiętać o stosowanym pełnomocnictwie op
bida30-10-2006 08:55:10   [#06]
Bas dziękuję za pomoc. Bardzo mi to się przyda.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]