Forum OSKKO - wątek

TEMAT: nauka na punkty
strony: [ 1 ]
ulkowa10-10-2006 04:34:21   [#01]

Jestem starym forumowiczem, mogę więc się użalić. Mój syn jest w trzeciej klasie Gimnazjum. I załamało mi się dziecko i ja też. NIe wiem co z tym zrobię. Nie bronię mojego syna. Ale jeżeli szóstka dzieciaków z kalsy za to samo dostaje jedynkę za to samo - gramatyka - to coś chyba nie tak. Dalej nie bronię syna.Ma się nauczyć

Co ja mam zrobić z chłopakiem, którego marzeniem jest byc nauczycielem wf lub trenerem.

Jest w Klubie sportowym ale to za mało żeby dostał się do klasy sportowej w dużym mieście. An lubi historię, pasjonuje się WOSem ale prawnikiem nie chce być.

A może nie za mało, żeby się dostał do klasy sportowej? Syn trenuje lekką -biegi i skoki w dal. MOże pomożecie w  znalezieniu takiej szkoły?

Misza10-10-2006 16:30:09   [#02]
A jakie to duże miasto, gdzie jest tak mało klas sportowych? Ja jestem z Katowic, klas sportowych dosć dużo, z tym, że rozrzucone po całym mieście i trzeba dojeżdżać. Mój syn dojeżdża tracąc około 3 gozd. dziennie, ale sam chciał. Jak dziecko trenuje to koniecznie trzeba go zapisać do klasy sportowej bo wtedy ma treningi w czasie lekcji i ma wiecej czasu na naukę. Żeby się dostać trzeba mieć wysoką średnia ocen na koniec roku i zaliczyć sprawdzian sprawnościowy. Niestety w klasie sportowej uczą wszystkich przedmiotów i takiej gramatyki też. Moje dziecko akurat wolałoby, żeby była sama gramatyka a nie matematyka. Ale na to sie nic nie poradzi.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]