Forum OSKKO - wątek

TEMAT: częściowa ocena dorobku za okres stażu
strony: [ 1 ]
Gaba14-09-2006 04:45:50   [#01]

Jak sobie radzicie (mam i ja zadanie ciekawe na biurku - sprawozdanie osoby nie przystaje do potrzeb szkoły, choć nauczycielka wybitna, działaczka, edukatorka, ale szkole nie przyszło za wiele z jej umiejętności...)

Jednocześnie piszę sobie brudnopisowe wersje ew. zarządzania dyr. szkoły dot. oceny stażu - od kiedy mógłby być zaliczony pozytywnie, np. przy stażach częściowych... przy rocznej części, a przy dwuletniej...

- bardzo to ważny problem, nasze KO będzie się zajmowało w roku 2006/2007 - widocznie zauważono przy okazji awansów, ze dyrektorzy sobie nie radzą z tym problemem (to jakaś skala makro)

Widziałam też i ja częściowe oceny stażu, z których nic nie wynika, a i przysłuchiwałam się nauczycielom, iż pisali sobie sami... ;-(((

Ps. Nie wiem, czy zarządzenie będzie tą formą ostateczną, myślę nad tym, bo sporo mam sama kłopotów, może jakaś wew. procedurka do wypracowania z gronem...

wisiak14-09-2006 21:11:40   [#02]

Gaba mam taki sam problem.

Dziewczyna robiła dwa lata stażu w specjalnej a teraz u mnie . Też dotychczasowe  sprawozdanie, plan nijak do nas.Mam swoje zarządzenie tyczące oceny ale nie zawarłam takowego problemu. Do tej pory miałam tylko jeden staż i było mi ciepło i miło. W tym roku mam 4 osoby ( co jedna to lepszy przypadek) in pękam. Oj nieco wytchnienia...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]