Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Boję się... kiedy pomyślę...
strony: [ 1 ]
Gaba09-10-2002 20:16:29   [#01]
Smutny finał otrzęsin

Trzydziestu siedmiu młodych Belgów trafiło do szpitala z dotkliwymi podrażnieniami skóry po "prysznicu", jaki koledzy zaaplikowali im podczas studenckich otrzęsin w Lier koło Antwerpii.

Studentów polewano cieczą, zmieszaną z około 30 składników, takich jak ocet, keczup, tabasco, sól, pieprz i rozmaite żrące środki czyszczące.

Kiedy skóra zaczęła ich piec, studenci pobiegli pod prysznice, ale w kontakcie z wodą w piorunującej mieszance, która ich polano, zaczęły zachodzić reakcje chemiczne, jeszcze potęgujące podrażnienia.

Po delikwentów przysłano karetki pogotowia z całej okolicy. Większość studentów wypisano ze szpitali po udzieleniu pierwszej pomocy, ale kilku wymaga dłuższej hospitalizacji.
Marek Pleśniar09-10-2002 20:21:58   [#02]

widać

wczesnie zaczęli doświadczenia z tym

może podczas otrzesin w gimnazjum?

hm?

Małgoś09-10-2002 23:43:11   [#03]

Gabo wybacz, ale nie mogę sie powstrzymać....

...a nie mówiłam....

;-)

Gaba10-10-2002 03:43:39   [#04]

A ja lubię tę imprezę i bedzie w przyszłym roku.

a co Ci mam wybaczać, Małgoś, co?

Słowa, które napisałaś? wybaczam... ale nie czuję sie urażona... ani mnie nie uraził.    :)

Jestem w dalszym ciągu za imprezą, o której wdzięcznie dyskutowałyśmy kilka dni temu, gdyby tak nie było, to nawet sekundy bym nie poswięciła na stukanie w klawiaturę. Nasze zajęcia psortowe - charakterze integracyjnym się udały - może to kwestia nazwy, i dyskoteka sie udała - było trochę gier, duzo smiechu... itp.


Jestem za imprezami inicjacyjnymi, a falę ( która niewątpliwe istnieje) rozdumchują w tej chwili nieodpowiedzialni dziennikarze (to moi ulubieńcy) oraz jacys inni działacze niebieskoliniowi, itp.

Jeżeli można... to chciałabym Wam zwrócić uwagę na opiniotwórczą rolę mediów, konsekwentnie wlejam dziennikarskie brednie - które dla mnie są przykładem zachęcania... nie zdziwię się, jak zaczną niewinne głuptasy jakieś takie popisy.

Jak zauważyłaś - jest któraś z kolei wklejka.


:)


I tyle.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]