Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Kodeks Dyrektora?
strony: [ 1 ][ 2 ]
MICHAŁ11-10-2002 11:46:52   [#51]

Pani Prezes stanowi punkt pierwszy Kodeksu Dyrektora

"Zaczynam mieć skłonność do przemocy w szkole-  ale żeby to byla moja przemoc ;-))"

Dalej

Małgoś:

"Kiedyś poczujesz te rączki ;-)"

I na tym bym zakończył prace nad Kodeksem.

Małgoś11-10-2002 13:09:38   [#52]
Micha, wiesz w sumie to mi miło, że tak uważnie czytasz moje wypowiedzi, Cytujesz je niczym mysli wielkich klasyków. Czuję się waaażna dzieki Tobie ;-)
MICHAŁ11-10-2002 13:28:23   [#53]

ja bym się tak nie czuł

ja bym się tak nie czuł - równie dobrze mógłbym zacytować Jerzego Urbana

micha

Małgoś11-10-2002 13:35:28   [#54]
...mnie to nie ubliża - nie czuję z nim żadnego związku ...to w końcu tez wazna osoba, a że kontowersyjna? są tacy co go uwielbiają ...cóz historia oceni...jak tam komu będzie pasowało...
MICHAŁ11-10-2002 13:38:35   [#55]
a miało ubliżać ??
MICHAŁ11-10-2002 13:42:18   [#56]
to był komplement
Małgoś11-10-2002 20:10:24   [#57]
mało miły..ale dziękuję za ..intencje :-)
grajko11-10-2002 21:05:34   [#58]

Kodeks?

KODEKS akt normatywny, współcześnie wydawany z reguły w formie ustawy - życzę powodzenia.
Do wyboru.
KODEKS forma książki powstała ze składek połączonych grzbietami.
Grzbietami łączcie się.
Marek z Rzeszowa13-10-2002 18:01:59   [#59]

spoko Grajko

Zawężasz. Poniżej tylko 3 z 20 stron Encyklopedii internetowej WIEM:

*Kodeks (literatura)
Kodeks, postać książki powstała z kilku składek (najczęściej z 4), połączonych ze sobą grzbietami. Prototypem kodeksu były rzymskie tabliczki...
100%  znajdź podobne


*Kodeks (prawo)
Kodeks (z łaciny codex – księga, spis), usystematyzowany w wyniku kodyfikacji, zbiór przepisów prawnych w formie ustawy, normującej jakąś...
100%  znajdź podobne


*kodeks
kodeks (łc. codex (caudex) ‘księga; wykaz’) 1. praw. akt normatywny obejmujący zbiór uregulowań prawnych dla danej dziedziny prawa. 2. społ...
100%  znajdź podobne


*Kodeks cywilny
Kodeks cywilny, akt normatywny, stanowiący zbiór przepisów prawnych regulujących prawo osobowe, małżeńskie, rodzinne, spadkowe. Najbadziej...
97%  znajdź podobne


*Kodeks pracy
Kodeks pracy, akt normatywny, stanowiący zbiór przepisów regulujących całokształt praw i obowiązków objętych stosunkiem pracy w odniesieniu do...
97%  znajdź podobne


*Kodeks handlowy
Kodeks handlowy, akt prawny wprowadzony w Polsce mocą rozporządzenia prezydenta RP dnia 27 VI 1934, regulujący zasady zakładania...
97%  znajdź podobne


*Kodeks Produkcyjny
Kodeks Produkcyjny, Production Code, zbiór przepisów dotyczących zasad realizacji scen o drastycznym wydźwięku moralnym, np. scen miłosnych...
97%  znajdź podobne


*Kodeks karny
Kodeks karny, akt normatywny stanowiący zbiór przepisów prawnych regulujących zasady obowiązywania ustawy karnej i odpowiedzialności, jak wina...
97%  znajdź podobne


*Kodeks Napoleona
Patrz: Napoleona kodyfikacje
97%  znajdź podobne


*Kodeks ucznia
Kodeks ucznia, zbiór praw i obowiązków uczniowskich wprowadzony do szkół polskich w 1975 przez ministra oświaty i wychowania. Kodeks zapewnia...
97%  znajdź podobne
  *Kodeks Justyniana
Patrz: Corpus Iuris Civilis
97%  znajdź podobne


*Kodeks Teodozjusza
Patrz: Codex Theodosianus
97%  znajdź podobne


*Kodeks wykroczeń
Kodeks wykroczeń, akt normatywny, stanowiący zbiór przepisów regulujących zasady odpowiedzialności i wymiaru kary za czyny karalne...
95%  znajdź podobne


*Kodeks Gnieźnieński
Kodeks Gnieźnieński. Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie
95%  znajdź podobne


*Kodeks rodzinny i opiekuńczy
Kodeks rodzinny i opiekuńczy, ustawa z 25 lutego 1964 zawierająca przepisy dotyczące małżeństwa, pokrewieństwa oraz opieki i kurateli. Kodeks...
93%  znajdź podobne


*Kodeks postępowania administracyjnego
Kodeks postępowania administracyjnego, akt normatywny, stanowiący zbiór przepisów regulujących postępowanie przed organami administracji...
93%  znajdź podobne


*Kodeks postępowania karnego
Kodeks postępowania karnego, usystematyzowany zbiór przepisów, wydany w formie ustawy, regulujący zasady procesowe w sprawach karnych należących...
93%  znajdź podobne


*Kodeks postępowania cywilnego
Kodeks postępowania cywilnego, akt normatywny, stanowiący zbiór przepisów regulujących właściwości sądów i postępowanie przed nimi w sprawach...
93%  znajdź podobne


*Ur-Nammu Kodeks
Ur-Nammu Kodeks, Kodeks Urnammu, jeden z najstarszych pomników prawa basenu Morza Śródziemnego, wydany u schyłku III tysiąclecia p.n.e. przez...
85%  znajdź podobne


*Internetowy kodeks zachowań
Patrz: Netykieta
84%  znajdź podobne

odobne *Mały kodeks karny
Mały kodeks karny, wprowadzony dekretem z 13 VI 1946 przewidywał surowe kary za wystąpienie przeciw władzom i ustrojowi PRL. Stał się podstawą...
84%  znajdź podobne


*Esznuński kodeks
Esznuński kodeks, jeden z najstarszych zbiorów prawa, pochodzący najprawdopodobniej z 1. połowy XX w. p.n.e., znaleziony w starożytnym...
83%  znajdź podobne


*Hammurabiego Kodeks
Hammurabiego Kodeks, jeden z najstarszych kodeksów świata, opracowany (XVIII/XVII w. p.n.e.) za czasów króla Hammurabiego, władcy Babilonii...
77%  znajdź podobne


*Morski kodeks
Morski kodeks, podstawowy akt normatywny dotyczący transportu morskiego. Morski kodeks zawiera przede wszystkim przepisy o charakterze...
77%  znajdź podobne


*Behema Baltazara Kodeks
Behema Baltazara Kodeks, iluminowany rękopis nazwany imieniem fundatora, zawierający odpisy przywilejów i ustaw cechowych Krakowa, roty przysiąg...
70%  znajdź podobne


*Napoleona kodyfikacje
Napoleona kodyfikacje, akty prawne oparte na ideach rewolucji francuskiej oraz doktrynie prawa natury. W wyniku prac kodyfikacyjnych opracowano...
40%  znajdź podobne


*Prawo karne
Prawo karne, zespół norm prawnych zakazujących pod groźbą kar popełniania czynów, które jako społecznie niebezpieczne stanowią ustawowo...
40%  znajdź podobne


*Nasciturus
Nasciturus, dziecko poczęte, lecz nie urodzone, które na podstawie przepisów ustawy uzyskuje warunkową zdolność prawną, tzn. ma zdolność prawną...
40%  znajdź podobne


*Głagolica
Głagolica (z staro-cerkiewno-słowiańskiego: głagol = słowo), najstarsze pismo alfabetyczne, utworzone przez Cyryla prawdopodobnie w latach...
39%  znajdź podobne


*Codex Theodosianus
Codex Theodosianus, Kodeks Teodozjusza, pierwszy zbiór konstytucji cesarzy rzymskich od Konstantyna I Wielkiego (początek IV w.) do Teodozjusza...
38%  znajdź podobne
beera13-10-2002 18:16:02   [#60]

:-))

Jestes niezastapiony :-)

MiC :-))))

Marek Pleśniar13-10-2002 18:30:03   [#61]

no:-) poczytałem!!

Netykieta - zasady postępowania w Internecie.

nie szkodzi że o IRCu

  1. Używaj IRCa z rozwagą i ostrożnością.
  2. Nie używaj IRCa aby szkodzić innym.
  3. Nie zakłócaj ircowania innym. Zawsze możesz trafić na silniejszego (bardziej doświadczonego).
  4. Masz prawo do posiadania i wyrażania swoich poglądów; pamiętaj jednak, że inni mają DOKŁADNIE TAKIE SAMO PRAWO - szanuj to.
  5. Zanim coś wyślesz, przemyśl to. Myśl o konsekwencjach. Pamiętaj, tak Cię widzą jak piszesz.
  6. IRCa nie wymyślono po to, abyś odreagowywał swoje frustracje - nie wszyscy mają ochotę służyć za chłopców do bicia.
  7. Pomóż ludziom, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z IRC - Ty też kiedyś zaczynałeś!
  8. Używaj IRCa aby zdobywać przyjaciół, nie wrogów.
  9. Pamiętaj, że po drugiej stronie drutu jest także myślący i czujący człowiek. Taki jak Ty.
  10. Baw się i daj bawić się innym!
RomanG13-10-2002 21:06:20   [#62]

Ja tylko nieśmiało

Czy można by namówić dyrektora z Twardej, aby dobrał się komu trzeba do czego trzeba?

Czy można by ignorować wypowiedzi i wątki jemu podobnych dziwaków?
Przeszkadza mi ten człowiek i irytuje mnie.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]