Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Płaca nauczyciela w klasie łączonej 0-I
strony: [ 1 ]
rzepek19-04-2006 23:12:03   [#01]
Proszę bardzo o poradę, bo wyczerpałam już swoje możliwości intelektualne:
nauczyciel mianowany /zatrudniony przez mianowanie, etat 18 godz, kwalifikacje do zintegrowanego i przedszkolnego/ uczy klasę łączoną O-I. Łączeń jest 17, dodatkowo osobno 3 godz w klasie I i osobno 2 godz w klasie 0. Razem 22 godz, czyli 4 ponadwymiarowe.
Ale jak to płacić: godziny szkolne są droższe, zerówkowe tańsze. Jeżeli wszystko zapłacę ze szkolnych, to przepadnie  pensja gminna na zerówkę, jeżeli z zerówki - to nauczyciel musi mieć zmianę umowy o pracę i gorzej na tym wyjdzie.Rozdzielić osobno na szkolne i zerówkowe się nie da, bo co z łączonymi? W dodatku za łączone jest 20% dodatku za trudne warunki, co daje jeszcze dodatkowe 3 ponadwymiarowe. I proszę o pomoc...
agusia7020-04-2006 12:11:49   [#02]

u mnie OP w tych szkołach gdzie są zerówki łączone z kl I nie dzieli na godz zerówkowe i szkolne tylko wszystkie godz. są traktowane jako szkolne i tak są płacone, My mamy księgowość w gminie i tak nas rozliczają. U mnie jest 18 godz łączonych i 7 rozłącznych dla zerówki.

Nawet w SIO nie wykazujemy kosztów zerówki oddzielnie tylko razem w kosztach szkoły.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]