Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Pan "stopek"
strony: [ 1 ]
aleksandra200413-01-2006 22:46:24   [#01]
Czy nauczyciel świetlicy ma obowiązek przebierania się w ubranie "stopka" i przeprowadzania uczniów przez jezdnię do gimbusa?
Jak rozwiązujecie ten problem?
zgredek13-01-2006 23:11:24   [#02]

a bez przebierania nie może tych uczniów przeprowadzić, tak bez obowiązku - jak na przykład staruszkę z ciężką torbą lub bez? torby?

nie rozumiem w czym tkwi problem, który trzeba rozwiązać?

aleksandra200413-01-2006 23:17:30   [#03]
A no w tym, że musi si ę przebrać i wyglądać jak robot.
zgredek13-01-2006 23:20:40   [#04]
no to niech powie, że nie chce wyglądać jak robot - niech mu jakiegoś lizaka dadzą i niech w zwykłym ubranku przeprowadza, może go nie przejadą
aleksandra200413-01-2006 23:34:26   [#05]
ale OP zakupił kombinezon i zlecił zakładanie. A pani opiekun z gimbusa tylko wychyli nos i zamiast to ona przeprowadzać dzieci bo jest już ubrana w strój stopka, to czeka aż tego dokona nauczyciel. Paranoja.
zgredek13-01-2006 23:40:48   [#06]
mic;-)
zgredek14-01-2006 00:34:24   [#07]

no to wszystko rozumiem:

kombinezon jest jeden

ma go na sobie pani z gimbusa

ale wstydzi się w nim wyjść

więc musi go zdjąć i przekazać panu nauczycielowi

i problem jest w tym, że nie mają pomieszczenia do przebierania!

---------------

to trzeba się zwrócić do OP o udostępnienie takiego pomieszczenia i wszystko będzie w porządku

Gaba14-01-2006 05:10:55   [#08]
ludzie, a większych problemów nie ma w tej gminie? ;-)
Magosia14-01-2006 08:24:02   [#09]

To nie jset takie oczywiste

Pan Stopek - u nas nazywa się przeprowadzacz, to strażnik ruchu drogowego. MUSI mieć specjalne szkolenie - przeprowadza bodajże policja, specjalne badania i świadomość głęboką odpowiedzialności za swoje stanowisko pracy.

Sam strój jest sygnałem - oczywiście -zwracającym  uwagę, bo taka jest jego rola.

Ja na Twoim miejscu precyzyjnie ustaliłabym obowiązek przeprowadzania- w przydziale czynności i egzekwowałabym - bo za dzieci Ty odpowiadasz i czyjeś fanaberie typy chce nie chce nie będą nikogo interesowały w trudnej sytuacji.

Pozdrawiam Olu- czasem trzeba sobie uświadomić problem, mnie forum już kilka razy też rozjaśniło i wybiło z głowy niefrasobliwość :-)

syrenka14-01-2006 08:57:18   [#10]
Pan Stopek ma prawo dawać sygnały kierującym, to i musi mieć przeszkolenie. Nie może być tak, że ktoś się przebiera za stopka chyba. Gdyby się tak za policjanta przebrał i kierował ruchem?
Adaa14-01-2006 15:15:41   [#11]

gdy wchodze na pasy samochody sie zatrzymuja..nie mam uprawnień pana stopka:-)

kiedy mialam dowóz dzieci,kazdy z wychowawców miał obowiazek po zajeciach zebrac grupę i bezpiecznie wsadzic do autobusu...kamizelki...takie od policjantów bardzo sie przydały...tu nie chodzi o uprawnieniea ale o widocznośc..babka z autobusu tez miala, nauczyciele też

nie wiem..nie musiało byc zadnego nakazu...nauczycielom nie przyszło do glowy,ze mogloby byc inaczej

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]