Forum OSKKO - wątek

TEMAT: mój awans-czy ja dobrze czytam
strony: [ 1 ]
Basik12-01-2006 13:30:41   [#01]

4. Nauczyciele, którzy w danym roku szkolnym przestali zajmować stanowisko dyrektora szkoły, przestali być zatrudnieni na stanowisku, na którym wymagane są kwalifikacje pedagogiczne oraz nauczyciele mianowani, pełniący z wyboru funkcje związkowe, którzy przestali w danym roku szkolnym korzystać z urlopu lub zwolnienia z obowiązku świadczenia pracy, mogą złożyć wniosek o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego po odbyciu stażu w wymiarze rok i 9 miesięcy, o ile staż rozpoczęli z dniem 1 września roku szkolnego następującego bezpośrednio po tym roku szkolnym.

 

Tak sobie umyśliłam, że w końcu złożę kwity awansowe.W tym roku szkolnym ( 2005/2006) przestaję być dyrektorem -kończy mi się powołanie. I tak sobie wnikliwie kartę studiuję. Chol... chyba przegapiłam! Czy rzeczywiście dobrze czytam - ja muszę odbyć staż 1 i 9 ? Czy też w tych nerwach nie umiem czytać?

Basik12-01-2006 13:57:22   [#02]
chyba w rzeczy samej czytałam w nerwach. Nie dotyczy mnie , jako że w tym roku to ja jeszcze dyrektor do końca roku. Uff...
Leszek12-01-2006 17:23:37   [#03]

składaj póki dyrektorujesz...

pozdrawiam

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]