Forum OSKKO - wątek

TEMAT: awans dyrektora
strony: [ 1 ]
Marla11-01-2006 11:35:23   [#01]

mam jedno małe pytanie

przez 2 lata pełniłam obowiązki dyrektora ( od 1 września 2003 do do 31 sierpnia 2005 r ), w lipcu 2005 ogłoszono konkurs na to stanowisko i ja go wygrałam, czyli od 1 września 2005 zostałam pełonprawnym dyrektorem

czy w związku z tym mogę już przygotowywać się do pisania sprawozdania z 3-ech lat mojego dyrektorowania czy niestety nie bo licznik zaczął wybijać dopiero od 1 września 2005, kiedy to zostałam dyrektorem konkursowym 

pozdrawiam

agagumna11-01-2006 13:27:16   [#02]

fundacja kościuszkowska

Wiem, że zawsze można liczyć na wsparcie koleżeństwa. Dowiedziałam się, że uczniowie gimnazjów i szkół średnich jeżdżą na obozy językowe organizowane w Polsce przez Fundację Kościuszkowską. Wykładowcami są nauczyciele ze Stanów Zjednoczonych. Obozy te są nieodpłatne, ponieważ współorganizatorem i  jest MENiS - UNESCO - przynajmniej taki zapis znajduje się na stronie internetowej do której dotarłam : www.unesco.zse.tcz.pl     Oczywiście na menoskiej stronie niczego nie można odnaleźć. Jeśli Ktoś z Was mógłby pomóc to będzie miło. Myślę, że nasze dzieci powinny też skorzystać z takich obozów. Byłaby to i tak mała rekompensata za to, że są dziećmi nauczycielakimi czy dyrektorskimi. dzięki
BeatkaA11-01-2006 14:09:26   [#03]

Marla

Ustawa reguluje zdaje sie ten problem, ja sądzę, że okres pełniena obowiązków /ale jak to się stało, że pełniłaś obowiązki dyrektora tak długo?/ wlicza się do stażu
Władysław Ścianek11-01-2006 15:00:27   [#04]

Awans Marli

O awansie zawodowym dyrektorów pisaliśmy już na forum. Sprawdź w "szukajce".Teraz odpowiadam konkretnie : ustawa KN daje dwa istotne wyznaczniki :
                 - jako p.o. dyrektor lub pełnoprawny dyrektor musi pełnić urząd
                   pełne 3 lata,
                 - od dnia uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego do dnia
                   złożenia wniosku wraz z załącznikami na stopień nauczyciela
                   dyplomowanego muszą upłynąć pełne 4 lata.
Gdy to spełnisz niebawem, pisz już sprawozanie, opisy i analizy zakończone efektami.  Życzę powodzenia !
                                   
                                           Serdecznie pozdrawiam !!!
zgredek11-01-2006 17:15:35   [#05]
ale Cię dawno Władysławie nie było tu
Marla12-01-2006 10:52:29   [#06]

dzięki

serdecznie dziękuje

 spełniam więc warunki, nie pozostaje mi nic innego jak powolutku przygotowywać sie do pisania sprawozdania :)

pozdrawiam

Konto zapomniane12-01-2006 11:06:32   [#07]

awans dyrektora

 Byłam w podobnej sytuacji, niestety do dzisiaj nie zostałam dyplomowanym, ponieważ nie mam aktualnej oceny pracy - wyróżniającej - na stanowisku dyrektora. Nie liczy się ocena nauczycielska.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]