Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Kto odpowiedzialny i jak egzekwowac
strony: [ 1 ]
wisiak09-01-2006 21:40:13   [#01]
Nie wiem, jak jest u was ale u nas remonty przebiegaja taK:
odpowiedni pracownik Urzedu Gminy ma brygade pseudo fachowców i oni wykonuja wszelkie remonty. Ja nigdy nie wiem ile np kupują farby, gdzie itp, bo to zakupuje tenże pan.
Teraz mam ogromne remonty przed przyjazdem gości z Socratesa. Brygada pracuje, że strach (już tydzien siedzą w p-lu) a my wraz z rodzicami wściekamy się. O 15 zostałam wezwana na dywanik do szanownego Wójta. Oberwałam solidnie i nie bardzo wiem za co. Nie mam wpływu na prace tych panów (np wychodzą o 14 i co?). Czy oni mi pdolagaja jeśli chodzi o przymuszenie do pracy? Ich szef zdenerwawał się, że to niby on winny. Jeśli nie ja. nie on to kto?
Wszelkie zlecenia na remonty placówek opświatowych prowadzi urząd, wszelkie umowy zawiera Urząd, a za źle, zbyt wolno wykonane prace mam odpowiadać ja? Jak to jest u was i poradźcie jak sie bronić.Przecież gdybym sobie znalazła fachowców to bym ich pilnowała a tu?
AnJa10-01-2006 09:33:45   [#02]
1.Wg tego, co napisałaś - formlnie rzecz jest prosta: gmina prowadzi remont.

Ty powinnaś gminie(pracownikowi) przekazać lokal - na czas remontu.

I przerwać zajęcia - zatrucie oparami farby to paskudna rzecz.

2.Wójt widocznie kogoś op... musi - w tej sytuacji nie wiem dlaczego akurat Ciebie za dyscyplinę pracy swoich pracowników.
...
Byłem kiedyś w takiej sytuacji: wypadła szyba z okna - skandal, zagrożenie życia, co robi dyrektor?
ogrodziliśmy taśmą okolice okien i zamówiliśmy tabliczki ostrzegawxze skandal, dyrektor podważa autorytet władzy, wystąpiłem o kase n weymianę okien - skandal, są ważniejsze potrzeby
:-)
znaczy - czasami d... zawsze z tyłu
wisiak10-01-2006 13:50:17   [#03]

oj Aniu tak to jest

Nasz po prostu potrzebuje kozła do bicia. Dzisiaj nieco ochłonęłam, Czuję sie jednak podle, bo nie wiem za co dostałam. Poza tym chcizłabym wiedzieć jak to jest formalnie.Remont robi gmina a ja mam odpowiadać za ludzi??? Oni maja to głęboko...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]