Forum OSKKO - wątek

TEMAT: przyszłam na obiadek......
strony: [ 1 ]
danucha30-11-2005 15:03:28   [#01]
Gmina przysłała mi formularz do obliczania kosztu obiadu(podobno chcą pobierać zyski z kosztów)do tej pory dzieci płaciły wsad do kotłła.formularz ma cała stronę zestawień łacznie z płacami kucharek,ZFŚS i nagrodą dyrektora .materiałami papierniczymi,odzieżą ochronna i badaniami okresowymi i sanitarnymi.Uważam że to przesada .Co o tym sądzicie.POmóżcie jak się od tego odwoływać
AnJa30-11-2005 15:34:32   [#02]
nijak

wypełnić

bronić sie ewentualnie  będziesz jak coś będzie wiadomo - np. katering zamiast stołówki
Fakir230-11-2005 16:02:23   [#03]

Ja też to robiłem...

OP wyszło (tak po dwóch miesiącach obliczania), że prowadzenie kuchni jest dla nich droższe niż katering... :))))

Zalecili wprowadzenie kateringu... Tylko, że nijak nie mogę znaleźć firmy, która przygotowywałaby jedzenie gotowe do podania przez zgłębnik...

No i OP płaci nadal...

- - -

I tak jesteś do przodu, bo ja musiałem jeszcze liczyć koszty zużycia prądu, gazu i amortyzację sprzętu :)))

danucha30-11-2005 17:25:15   [#04]
Ja też muszę liczyć prąd itd ,ale uznałam że te są normą więc się na nie oburzam i nie dziwię ale te wcześniej opisane mnie zaskoczyły
Ipowiadacie że nic nie mogę zdziałać??????????????
Umnie połowa dziciaków z opieki ma obiadki  wiec jak mocno podrożeja to o wile mniej je dostanie
Slaw30-11-2005 18:36:22   [#05]
Niestety zazwyczaj jest odwrotnie. Te z refundacją będę jadły. Część z pozostałych zrezygnuje.
slos01-12-2005 13:43:40   [#06]
Ostrożnie z cateringiem. Obowiązuje Dobra Praktyka Higieniczna, czyli nie zredukuje się personelu ( może o jedną osobę) bo i tak musi ktoś jadło wydawać, ktoś prowadzić koszmarną biurokrację, , a firma cateringowa ma robić biznes, a nie dożywiać i dbać o dzieci,więc obiady będą droższe. To przykład typowej spychologii OP. Redukcja kosztów jest pozorna a tzw. straty społeczne duże.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]