Forum OSKKO - wątek

TEMAT: awans
strony: [ 1 ]
anna pp29-11-2005 22:03:35   [#01]
Będę po raz pierwszy na komisji z nauczycielem-  awans na dyplomowanego. Gdzieś na forum były przykłady wpisu na karte punktacji-uzasadnienie, chętnie bym poczytała przykłady, ale nie mogę znaleść,a kiedys było o tym. Może ktoś ma namiary.
Jacek30-11-2005 09:22:26   [#02]

Jeśli dobrze pamiętam to u nas (lubelskie) na karcie wpisuje sie tylko punkty bez uzasadnienia natomiast było uzasadnienie ogólne w protokole, który pisał sekretarz komisji kwalifikacyjnej. Dzisiaj mam komisję więc będę wiedział :-))

A jesli trzeba to przecież w rozporzadzeniu stoi jakie wymagania są na dyplomowanego i do nich wystarczy sie odnieść w uzasadnieniu i po problemie.

AnJa30-11-2005 09:41:54   [#03]
U nas jak u Jacka.
Bas30-11-2005 09:57:27   [#04]

Uzasadnienie

Przedstawiona dokumentacja i przebieg rozmowy potwierdziły spełnienie przez nauczyciela wymagań okreslonych w rozporządzeniu MEniS o awansie zawodowym nauczycieli. Szczegółowe uzasadnienie znajuduje się w p. V a,b.

Taki tekst wpisuje się u nas. Uzasadnienie jest ogólne, to w p. V a,b - "zwrócono szczególnie uwagę na:" zawiera wszystkie ważniejsze osiągnięcia delikwenta zamieszczone w teczce. Ponadto dochodzi krótkie streszczenie odpowiedzi na pytania. I to wszystko. Od treści wpisów jest przewodniczący, nie martw się więć. Pozdrawiam.

Anna P30-11-2005 11:07:39   [#05]
 Jestem wdzięczna za szybką odpowiedź .Dziękuję bardzo .

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]