Forum OSKKO - wątek

TEMAT: szkoła w reklamie jest OK w porównaniu...
strony: [ 1 ]
beera29-11-2005 19:11:08   [#01]

Oglądam wiadomości z zacięciem

Bo tam Kurski, księża, i tym podobne

Dziś wiesci o szkołach:

TVP2
informacja o szkołach krakowskich

akcja  lambdy i Urzędu Miasta- zapobieganie AIDS

w programie m.in sposób uprawiania milości homoseksualnej ( widziałam zdjęcia ulotek dla młodzieży)

Nie znam sedna- może kto z Krakowa cos powie?

POLSAT

gimnazjum Nr 6 w Toruniu

akcja z okazji 11 listopada

konkurs na ucznia o najbardziej polskich rysach

On- szare oczy ( absolutnie nie piwne- jak wypowiada się dyrektorka) wysoki blondyn, lekko wystające kosci policzkowe

Ona- niewysoka ( 160) szare oczy...

..........

a my się tu burzymy na reklamę- ona jest swietna w porownaniu...

jak to adaa napisała:

środowisku źle służy srodowisko wlasnie...

Karolina29-11-2005 19:27:57   [#02]

To było gimnazjum w Koninie.

Polecam też ostatni numer Angory:

"PiS uczy historii"

"LPR chce pokazać uczniom wystawę antyaborcyjną"

"Kabaret z Ry(d)zykiem"

"Polak rasy polskiej"

"Łapówki dla nauczycieli"

"Folwark dyrektora"

Dodam, że całej gazety jeszcze nie czytałam... czas się pakować...;-)))))

 

A.... jeszcze z Wydarzeń Polsatu... wyższe składki dla bezdietnych...;-)))))

Co tam Kurski!!!?? ;-)))

beera29-11-2005 19:35:59   [#03]

yhm

w Koninie- rzeczywiście

......

część z tych wydarzeń jest wykreowanych przez media

częśc kreują szkoły przez swoja pewną ... nierozważność " przed" i nieumiejętnośc podjęcia sensownych rozwiązan "po"

Małgoś29-11-2005 19:36:36   [#04]
i jeszcze inspekcje/wizytacje posłów w klubach dyskotekowych
Magosia29-11-2005 19:37:25   [#05]

Właśnie wróciłam ze szkoły

i mi tu rodzinka opowiada, co tam w szkołach wymyślili- cytat za Asią.

Kurcze, powtórzę :

jak to adaa napisała:

środowisku źle służy srodowisko wlasnie...

Odpór dać głupocie  - siłą i godnością ....

Małgoś29-11-2005 19:41:35   [#06]

w sumie tez z tego podwórka ;-)

pewna szkoła  postanowiła, że będzie instytucją elitarną tzn. tylko dla....bogatych, więc przy zapisywaniu dziecka, rodzice będą składac zaświadczenia o dochodach ;-)
bogna29-11-2005 19:46:26   [#07]
ło matko - w Koninie? :-(((
AnJa29-11-2005 19:58:32   [#08]
a co?

myślałaś, że nordyków u Was nie ma?

tfu, nie nordyków - Lechitów miało być

tfu - jakich Lechitów jak nie piwne te oczy

no, w każdym razie tych pełnej rasy

u mnie w rodzinie silne tradycje koniarskie są (ja akurat wyjątek) i wiem, że rasę nie po oczach a pęcinie się poznaje
Gaba29-11-2005 20:25:07   [#09]
a u was sa Tatary jedne, a u nas tylko potomkowie, bo co se chłopy najadły paluszków to... ich.
Maelka29-11-2005 20:32:20   [#10]

Karolina

Ja też z gatunku bezdietnych. Mam się bać?

;-)))

Karolina29-11-2005 20:54:12   [#11]

literówki u mnie jak zwykle ;-))

Bać się, bać...;-)
Maelka29-11-2005 21:14:01   [#12]

Prawda szczera z tych literówek spoziera! Z literówkami, czy bez - bać się zaczynam!

:-))))

Gaba29-11-2005 22:22:40   [#13]

Asiu, no to szok!

ZDJĘCIA USUNĘŁAM

 

Kontrowersyjne szkolenie o bezpiecznym seksie w magistracie


var rTeraz = new Date(1133299342325); function klodka (ddo) { if (rTeraz.getTime()>=ddo.getTime()) document.write(''); }
 Magdalena Kursa  29-11-2005 , ostatnia aktualizacja 29-11-2005 21:36

Instrukcje dotyczące seksu męsko-męskiego w krakowskim magistracie? W atmosferze skandalu obyczajowego prezydent Jacek Majchrowski zdecydował o natychmiastowym zakończeniu szkolenia o zapobieganiu AIDS.

0-->- W trakcie szkoleń uczestnicy otrzymali m.in. ulotki, niezwiązane z tematem szkolenia, których treść nie była konsultowana z Urzędem Miasta Krakowa - wyjaśniono w urzędowym komunikacie prasowym.

Wczorajszy dzień był dla magistratu dość nietypowy. Zamiast radnych i polityków kręciło się po nim mnóstwo dzieci z podstawówek, które przyszły na finał konkursu plastycznego, a także sporo młodzieży uczestniczącej w akcji "Zjednoczeni przeciw AIDS ". Gdy maluchy śpiewały piosenki w stylu "Chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko" - obok licealistom rozdawano prezerwatywy i ulotki o bezpiecznym seksie. Wśród nich znalazła się przeznaczona dla gejów broszura "Żyj namiętnie, kochaj się bezpiecznie", z dwoma rozebranymi i obejmującymi się mężczyznami na okładce. W środku kryła niezwykle szczegółowe i naturalistyczne opisy oraz obrazki ilustrujące najróżniejsze męsko-męskie techniki seksualne. - Jestem w szoku. To kolejne przesuwanie granicy tego co dozwolone - komentowała jedna z nauczycielek, która narzekała też, że na szkolenia wpuszczano tylko młodzież, a pedagogów nie.

Gdy wokół ulotek podniosła się wrzawa, organizatorzy schowali kontrowersyjne wydawnictwa. Jak w ogóle trafiły pod nobliwy dach urzędu miasta? - Na to szkolenie każdy ze współorganizatorów mógł dostarczyć własne ulotki. My przyniosłyśmy materiały o przemocy domowej. Organizacje gejowskie własne broszurki - mówiła pochodząca z Niemiec Betina Gerhard z Centrum Praw Kobiet. - Być może te ulotki z rozebranymi mężczyznami mogą być szokujące, ale z drugiej strony są ważne dla młodych chłopców. To przecież w wieku licealnym kształtuje się ich tożsamość seksualna. Wtedy potrzebują najwięcej informacji i pomocy - tłumaczyła.

Po pewnym czasie wieści o bulwersujących drukach (sfinansowanych zresztą przez Ministerstwo Zdrowia) zatoczyły w magistracie tak szerokie kręgi, że dotarły i do prezydenta miasta, który po ich obejrzeniu zdecydował o przerwaniu szkoleń.

Przed dziennikarzami tłumaczyła się Krystyna Kollbek, dyrektor wydziału spraw społecznych, który zorganizował imprezę. - Przygotowaliśmy te szkolenia pod wpływem wyników sondażu, z którego wynikało, że wiedza na temat AIDS jest wśród młodzieży dramatycznie niska. Żałuję, że to pożyteczne ze wszech miar szkolenie musiało zostać przerwane, bo przyniesiono ulotki nie konsultowane z nami - mówiła dyr. Kollbek. Dodała, że zainteresowanie ze strony szkół było bardzo duże. Zaplanowane na dziś szkolenia nie odbędą się jednak. Zostały odwołane.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]