Forum OSKKO - wątek

TEMAT: oznaczenie sprzętu
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane25-11-2005 22:42:16   [#01]
Na dniach dostaniemy pracownię miniesterialną, jestem osobą, która ma to pilotować. Chciałabym, aby cały sprzęt był opisany tzn. nie tylko figurował w księgach, ale  był podpisany np. z nadanym jakimś numerem. Czy istnieją przepisy, które to regulują? Kierownik administracji, który się tym ma zajmować twierdzi, że wie, że coś takiego powinno być (w całej szkole nic nie jest opisane), ale nie wie jak....
ewa26-11-2005 08:44:35   [#02]
Cechowanie sprętu powinno odzwierciedlać jego pozycję w księdze inwentarzowej, w tym przypadku ewidencji ilościowo- wartościowej. Cechując oznaczasz: Symbol Szkoły/Dział/Nr Konta/Nr kolejny z księgi. Do księgi wpisujesz, oprócz wypełnienia tabelek, nr fabryczny, przydaje się to szczególnie w przypadkach kradzieży.
Konto zapomniane26-11-2005 10:36:49   [#03]
Bardzo dziękuję za informację. Czy ktoś wie jakie przepisy to określają. Jestem młodym wickiem i nie orientuję się gdzie szukać tych przepisów. Z góry dziękuję za pomoc.
violka27-11-2005 22:11:09   [#04]
a jeśli cała szkoła jest ubezpieczona, czy trzeba ubezpieczać oddzielnie?
anisa27-11-2005 22:36:59   [#05]
ja ubezpieczam oddzielnie bo w pracowni mam inne warunki niz w całej szkole. U nas ( śląskie ) dokładnie określone co powinno być przedmiotem ubezpieczenia.
ReniaB28-11-2005 22:09:25   [#06]

Powinnaś

zapytać w swojej firmie ubezpieczeniowej co ich ubezpieczenie obejmuje i na jakich warunkach.I co mogą zaoferować jeszcze. Sama dopiero po wybiciu kilku szyb dowiedziałam się że w szkołach i pochodnych szyby ubezpiecza się oddzielnie

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]