Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Urlop szkoleniowy
strony: [ 1 ]
Jolanta Szuchta23-11-2005 21:57:28   [#01]

wiem że było wiele razy,ale...dziewczyna była na 3 semestralnych podyplomowych.Nie daję skierowań,ale pomagam: po częsci płacąc delegacje,dopłacam do czesnego,daję urlopy szkoleniowe z tym że w granicach rozsądku.Wiem że może napiszecie że skoro bez skierowania to skąd ta pomoc.No nic może nie jestem zgodna z przepisami.

Kadrowa nie dopilnowała i dziewczyna nie przyniosła informacji o zjazdach w ostatnim semestrze.Pod moją nieobecnośc w pracy urlop szkoleniowy podpisala jej wicedyrektor.Dziś sprawdzam zasadnośc udzielonego urlopu i co się okazuje?zajęcia juz się skończyły.Rozdanie świadectw ma byc 1 grudnia.Dziewczyna dostała urlop od mojej wice na czas od jutra do 29 listopada.Czy prawidłowo?skoro zajęcia juz skończyła,pracę obroniła a tylko rozdanie świadectw ma byc 1 grudnia?

Jolanta Szuchta24-11-2005 07:54:22   [#02]

Hej,hej

odezwijcie się ;-(((
AnJa24-11-2005 08:26:07   [#03]
Też bez skierowania (nie stac mnie na nie, natomiast studiujący wiedza i tak, że na pewna- podobną jak u Ciebie  pomoc liczyć mogą).

Wyjaśnij z nauczycielka o co chodzi może najpierw?

Myślę, że rolowanie Cię nie powinno jej się opłacać - czyli może miała jakieś powody, których w harmonogramie nie ma.

Przy okazji - do łbe nie przyszłoby mi, żeby sprawdzać czyjeś harmonogramy czy weryfikować to co mówią - pewnie się kiedyś na tym przejadę, ale na razie bardzo mi z tym dobrze.
Jolanta Szuchta24-11-2005 11:12:46   [#04]

Niestety

ostatnio ktoś chciał mnie wyrolować więc teraz na zimne dmucham.

Poza tym podstawą do dania urlopu szkoleniowego jest zaświadczenie z Uczelni że studiuje.To mam za poprzednie 2 semestry a pechowo za ten trzeci nie, za poprzednie mam tez terminy zjazdów a za ostatni nie.Sama jestem sobie winna,ale i na błedach się uczymy.Poza tym pomyśl kategoriami kontrolujących róznych PIP,NIK a to są przecież pieniądze.Jesli urlop szkoleniowy to na jakiej podstawie,bo przeciez inni w tym czasie maja platne zastępstwa.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]