Forum OSKKO - wątek

TEMAT: picie na lekcji
strony: [ 1 ][ 2 ]
Marek Pleśniar25-11-2005 13:17:06   [#51]

w każdej szkole automat.. hmm razy 40 000 placówek, 50 kaw po 1,50 dziennie X 25 dni to daje jakieś obroty rzędu 75 000 000 zł miesięcznie

jeśli automat udostępnić uczniom i gościom - wzrost będzie kilkakrotny:-)

a kto i czyim szwagrem będący dostanie koncesję?

;-)

uważam roztrząsanie JAK mają sobie nauczyciele robić kawę za niepoważne. Jedni postawią automat, drudzy kupią ekspress a trzeci czajnik.

Maelka25-11-2005 13:59:36   [#52]

A czwartym...

... robi kochana pani Lucynka.
:-)

Na lekcji nie piję, a jeśli mi się zdarzy przynieść kawę,  proszę młodzież o wyrozumiałość. Kiedy temperatura w klasie spadła poniżej wszelkiej normy, piliśmy herbatki wszyscy.
Pracuję w placówce, której specyfika zmusza mnie do używania głosu o wiele częściej, niż można by się tego spodziewaćl. Skutki tego są słyszalne. Ale o wiele bardziej potrzebowałabym porządnych zajęć z emisji głosu w początkach szkolnej kariery, niż kawy po latach nieumiejętnego operowania tak ważnym dla nauczyciela narzędziem pracy. Mam nadzieję, że kiedyś moi młodsi koledzy doczekają się takiego luksusu.

Choć wierzę, że są nauczyciele, których zdrowie wymaga częstszego  sięgania po wodę.
Marek Pleśniar25-11-2005 14:08:20   [#53]
picie, niepicie - toż nikt z tego nie robi zazwyczaj afery póki nauczyciel nie zaczyna się ośmieszać demonstracjnym robieniem pijalniokawiarni z klasy

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]