Forum OSKKO - wątek

TEMAT: jak TO zrobiliście, eksperci?
strony: [ 1 ]
Bas22-11-2005 15:04:56   [#01]

Ponieważ "pocałowałam klamkę" przy pierwszym naborze na szkolenie ekspertów, proszę o skuteczny modus operandi w tej sprawie. Kiedy uderzyć w rejestr? Siedzieć od nocy przy kompie, czy jak? Czy będa organizowane szkolenia w tzw. terenie? Wpisałam się na listę oczekujących, ale co to da? Zbliża się grudzień, pytanie więc aktualne. Jestem "praktykującym" ekspertem, zależy mi na uprawnieniach.

jeannette22-11-2005 15:09:40   [#02]

Ćwicz szybkie pisanie, nie ma innego wyjścia ;) Co do szkoleń, mają być w województwach, obecnie szkoleni są w tym celu trenerzy.

Bas22-11-2005 15:47:14   [#03]

ale od kiedy?

to szybkie pisanie? Termin znam ogólny - grudzień. Czy na stronie MEN-u znajdę dokładny? A może już wiadomo?
bogna22-11-2005 22:19:29   [#04]
chyba jeszcze nie wiadomo
stefan22-11-2005 22:22:21   [#05]
popytaj kto jest u ciebie już po szkoleniu ... zaprzyjaźnij się albo skorumpuj
bogna22-11-2005 22:24:42   [#06]
nie chcę takiej interesownej przyjaźni ;)
Bas23-11-2005 13:51:29   [#07]

Stefanie!

Co na to pan Kamiński od antykorupcji? :-) Strach publikować takie rozwiązania. Na godzinę "0" wezmę wolne i będę "czatować".
Leszek23-11-2005 17:22:16   [#08]

bez paniki, każdy chętny zdąży zrobić -

i myślę, że nie będzie musiał do tego zbyt wiele pieniążków dokładać...

a pewnie i czas na to będzie dłuższy...

pozdrawiam

piopaw23-11-2005 17:26:24   [#09]

potrzeba jest trochę szczęścia i cierpliwości.

ja zalogowałem się na pierwsze szkolenie 3 godziny po otwarciu możliwości, i jestem po szkolenni, egzamin 10.12. 2005 - selektywny, wobecności MEiN, założenia szkolenia to ujednolicić awans ale też wprowadzić rzetelność oceny dorobku zawodowego.

Szkolenia są na bardzo wysokim poziomie, a poza tym trzeba być na wszystkich zajęciach, i nie jest to zdobywanie kolejnego zaświadczenia.

bogna24-11-2005 00:12:15   [#10]

eksperci a ochrona danych osobowych

Nauczyciele odarci z tajemnicy

Ministerstwo Edukacji i Nauki udostępnia za darmo i to zgodnie z prawem informacje o 15 tys. nauczycielach. Główny inspektor ochrony danych osobowych nie może wyjaśnić całej sprawy, ponieważ nie wpłynęła do niego jeszcze ani jedna skarga.

...Marek Pleśniar z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty, dodaje, że ministerstwo powinno udostępniać listę ekspertów organom prowadzącym lub władzom nadzoru pedagogicznego, ale nie wszystkim użytkownikom sieci. Jego zdaniem administrator danych może przetwarzać dane, ale w niezbędnym zakresie. Nauczyciele jednak podpisali oświadczenie, w którym wyrazili zgodę na umieszczenie tylu informacji na stronach www ministerstwa. Nie doszło zatem do naruszenia prawa. – Mam nadzieję jednak, że główny inspektor ochrony danych osobowych sprawdzi, czy zasadne było informowanie tak szerokiego kręgu odbiorców
– dodaje M. Pleśniar.

Bas25-11-2005 14:43:06   [#11]

Dzięki

za słowa otuchy (Leszku). Liczę na szkolenia w wojewódzkich ośrodkach. Co do ich zasadności i "zdobywania kolejnego zaświadczenia", to mam swoje zdanie. Ale jak mus, to mus, wchodzę w to z nadzieją na sukces.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]