Forum OSKKO - wątek

TEMAT: wolontariusz chce pomagać dzieciom niepełnosprawnym
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar03-11-2005 00:07:24   [#01]

jak w którejś z dyskusji wspomniałem, zadzwoniła kiedyś do mnie studentka olsztyńskiej UWM  z prośbą o porady dotyczące wolontariatu

chce ona z kolegami i kolezankami studentami organizwoać zajęcia, pracować z dziećmi

napisała: "Witam serdecznie mam nadzieje ze mnie Pan pamieta.Rozmawialismy jakis czas temu...Ponawiam wiec jeszcze raz moja wielka prosbe dotyczaca udostępnienia mi kontaktu do rodzicow lub stowarzyszenia (przypominam iz chcemy na uwm organizowac zajecia z dzieciakami) Wspominal Pan p.grzegorzu i o pani Karolinie...z gory wielkie dziekuje sylwia wysocka"

Proszę o kontakt z osobami, które poradziłyby od czego młodzież ma zacząć. Ja sugerowałem, że stowarzyszenie pomogłoby zdobywać środki.

Ale mam wrażenie że chodzi tu też o wskazanie - co i jak robić, cóż można zdziałać z sensem.

Czy ktoś pogadałby z panią Sylwią? Naświetliłby ciekawe formy pracy i sposoby na zaczęcie.

A może jest  ktoś z Olsztyna?

bratek03-11-2005 05:50:24   [#02]
Z Olsztyna nie jestem, ale sama byłam przez lata wolontariuszem, a teraz organizuję pracę wolontariuszom. Więc jakby kontakt mailowy lub telefoniczny mógłby pomóc tym osobom, to jestem do usług:))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]