Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Proszę doradźcie
strony: [ 1 ]
astras28-10-2005 14:15:33   [#01]

Szukam pracy jako nauczyciel matematyki i zanosi się na to, że już w tym roku szkolnym nie znajdę. Żeby mieć szansę na pracę w przyszłym roku szkolnym czyli 2006/2007 mószę podjąć jakąś pracę (lub odbyć staż) związaną z dziećmi lub z oświatą.

Doradźcie mi jaka to może być praca lub staż bo sama nie mam pomysłu, a już próbuje coś szukać ale jak do tej pory to wszystko albo dla ludzi po szkole średniej albo dla ekonomistów.

Proszę o pomoc.

jannow28-10-2005 14:45:20   [#02]
...mószę podjąć jakąś pracę ...o zgrozo.
Jacek28-10-2005 14:56:26   [#03]
Jak mniemam jannow Tobie nie zdażyło się zrobić literufki....o zgrozo :-))
GMR28-10-2005 14:59:55   [#04]

jannow

raczej literuwka

astras : trudno tutaj dawać jakieś rady - trzeba po prostu szukać, np. http://www.zmigrod.infocentrum.com.pl/?KatID=4

jannow28-10-2005 15:09:42   [#05]

no może czeski błąd...

 Do literówek zaliczamy tylko czysto mechaniczne błędy typu: pominięcie znaku, powtórzenie, wstawienie niewłaściwego, wstawienie dużej litery zamiast małej, etc... Do literówek nie zaliczamy błędów powstałych w wyniku niewiedzy osoby piszącej lub przepisującej.

W czasach mojej edukacji nie znano jeszcze dysleksji, dysortografii, dysgrafii ...ale problem ten juz istniał...

słonko28-10-2005 15:37:41   [#06]

jannow

Co prawda to Astras poprosiła o rady, ale... polecam Ci do przeczytania to, co i ja swojego czasu dokładnie zgłębiłam:

kliknij listę wątków, następnie w prawym górnym rogu odszukaj w tabeli porady.

Polecam, czyta się dobrze, bo napisane z poczuciem humoru.

..............................

Astras, w szukaju znajdziesz wątki dotyczące interesującego Cię tematu.

A dlaczego musi to być praca w szkole ( oświacie )? Jakiś wymóg? Czy myślisz, że akurat to spowoduje, iż ze znalezieniem pracy będzie od września łatwiej?

W każdym razie - powodzenia!

AnJa28-10-2005 15:43:15   [#07]
Pewnie sprawdzałąś w PUP - ale proponuję raz jeszcze.

Jakiś program pewnie jest czy będzie - mam w tej chwili 2 osoby na czyms innym niz staż - nazwy nie pamiętam - na nienauczycielskich, ale o takie nie pytałem.

Kolega miał (nie wiem czy jeszcze ma) pedagoga.
jannow28-10-2005 17:24:46   [#08]

slonko

przeczytałem, zgłębiłem (zwłaszcza 6c) i już się stosuję.

astras28-10-2005 17:47:57   [#09]

W PUP i MUP nic nie ma dla mnie, a w szkołach dyrektorzy jak zatrudniają to patrzą czy wcześniej się pracowało i gdzie, i ile.

-jannow- 

...mószę podjąć jakąś pracę ...o zgrozo.

To wypowiedź wyrwana z kontekstu zdania. Nie umiesz postawić się w sytuacji drugiej osoby więc się tu nie wypowiadaj.

Mi zależy na konkretnej pracy, a dokładnie na tym by być nauczycielem matematyki. Ci, którzy są nauczycielami z powołania to zrozumieją. Od kilku miesięcy robie co tylko w mojej mocy by osiągnąć swój cel i dalej będę do tego dążyć. A nie podejmuje innej pracy bo jak zwolni się miejsce, w którejś szkole to z dnia na dzień nie będe mogła rzucić tej pracy i iść pracować do szkoły, i przepadnie wymarzona praca.

beera28-10-2005 17:51:41   [#10]

:-)))

czyli mamy odpowiedź- nie literówka

;-))

astras- uwaga jana dotyczyła pisowni slowa "muszę"

.......

i moja uwaga , w związku z tekstem: Nie umiesz postawić się w sytuacji drugiej osoby więc się tu nie wypowiadaj. radzę poczytać nasze porady i zyczę takiej samej samorefleksji jak w przypadku jana...

słonko28-10-2005 19:35:26   [#11]

jannow

:)

zrobiło się jaśniej i cieplej ... ;)

         słonko

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]