Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Dofinasowanie UKS
strony: [ 1 ]
47andrzej25-10-2005 14:08:12   [#01]
Chciałbym wystąpić do Rady Gminy o ujęcie w budżecie na 2006r. dofinansowania działalności UKS-u. Może ktoś mi podpowie na jakie "ustawy i rozporządzenia" się powoływać.
Bas25-10-2005 16:05:19   [#02]

Zerknij do

papierów o kulturze fizycznej. Nie mam pod ręką, ale tam jest o wspieraniu rozwoju fizycznego ucznia. OP ma fundusze na taką działalność (wspiera miejscowe kluby sportowe itp.). Mój daje na 1 godz. SKS rocznie (bywało lepiej - nawet 3). Pisali rodzice po prostu z prośbą o takie wsparcie. Pozdrawiam.
apit25-10-2005 18:28:17   [#03]
Na nic nie musisz się powoływać. Jeśli masz zarejestrowany UKS  napisz krótki program działania- cele, założenia pracy z młodzieżą, formy realizacji programu- do tego załącz plan finansowy - ile i na co ci potrzeba- na prowadzenie zajęć tyle, na zakup sprzętu tyle, na organizację imprez masowych tyle-dołącz Statut - złóż to do Urzędu jako ofertę na zagospodarowanie czasu wolnego uczniów i rozwój kultury fizycznej wśród młodzieży. Jako Stowarzyszenie pozarzadowe możesz się ubiegać o dotacje na działalność w dziedzinie KF na którą każdy urząd ma działkę - powinno chwycić - tylko musi być program i zaskocz ich przed projektem budżetu.
Leszek25-10-2005 19:32:07   [#04]

może coś tu znajdziesz:

 

- rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 11 lutego 2005 r. w sprawie dofinansowania zadań ze środków Funduszu Zajęć Sportowo-Rekreacyjnych dla Uczniów (Dz. U. Nr 28, poz. 236),

- art. 133  ust. 5 ustawy z dnia 26 października 1982 roku o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. z 2002 r. Nr 147, poz. 1231 ze zmianami ).

- ustawa z dnia 18 stycznia 1996 r. o kulturze fizycznej (Dz. U. z 2001 r. Nr 81, poz. 889, ze zmianami).

 

pozdrawiam

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]