Forum OSKKO - wątek

TEMAT: dokumentacja dyrektora
strony: [ 1 ]
AniaJas25-10-2005 12:12:40   [#01]

Pilne, prosze o pomoc.Ubiegam sie o awans nauczyciela dyplomowanego. Czy sprawozdanie z 3 lat pracy na stanowisku dyr i dokum potwierdzające wymagania powinny być podpisane przez pracodawcę w moim przypadku przez burmistrza czy tylko przeze mnie?

gregor25-10-2005 12:27:38   [#02]

awansowany

Sprawozdanie za trzy lata podpisuje autor. Nie ma powodu by je trzeba było potwierdzać. Potwierdzeniem rzetelnosci pracy dyrektora jest jego wyrózniająca ocena.
AniaJas25-10-2005 14:30:58   [#03]
Dzięki, a wszystkie sprawozdania,  opisy i analizę zgodnie z rozporządzeniem w dokumentacji dotyczacej wymagań tez sama podpisuje nikt tego nie musi potwierdzać? Jeśli logiczne dla mnie jest że nawet musze współpracować z Poradnią to na dowód tego powinnam mieć zaświadczenie o współpracy podbite przez dyrektora poradni. Właściwie mam dokumentację i nie do końca wiem co powinnam potwierdzać, prosze jeszcze o kilka podpowiedzi
Mada25-10-2005 15:39:31   [#04]

sprawozdanie z 3 ostatnich lat, opis i analizę oraz sprawozdania z wymagań podpisuję sama, bo to ja opisuję

jeśli opisuje w mym sprawozdaniu, że współpracuję z...to nie załączyłam tu nic, bo wiem co piszę i co podpisuję - tak ja uważam

natomiast dokumenty z lat wcześniejszych i to te istotniejsze - mam potwierdzone przez op

głównie są to wyciągi z protokołów oraz kwity o odbytych szkoleniach, nagrodach - czyli takie, które wymagają potwierdzenia jeśli są już w załącznikach,bo ktoś inny je tworzył w sensie papierka

wszystko co jest mojego autorstwa - jest moje i ja to imieniem i nazwiskiem podpisuję z pełna odpowiedzialnością:)

AniaJas25-10-2005 16:19:12   [#05]
Piękne dzięki, nie byłam pewna, a to już czas oddać do Kuratorium.Jeszcze raz dzięki.Pozdrawiam.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]