Forum OSKKO - wątek

TEMAT: wniosek - ocena pracy dyr
strony: [ 1 ]
Koralik22-10-2005 19:26:45   [#01]
moze ktos posiada wzór wniosku do nadzoru o ocenę pracy?
barbaras222-10-2005 19:36:30   [#02]
Ojej ja napisałam sama pismo do pani kurator z prosa o ocenę i nadmieniłam kiedy i jaką miałam ostatnio.Warto może przed tylko porozmawiac ze swoim wizytatorem bo jego obligują terminy - napisania ocenuy a musi  skierowac pismo do rady szkoły a jak nie ma to do rady pedag., do zw zawod.wiec trochę tego ma
omonika22-10-2005 21:25:24   [#03]

Wniosek o ocenę

Mój wniosek wyglądał tak:

miejscowość,data.

 

Nadawca

 

 

                                                                                    Kujawsko-Pomorski

                                                                                    Kurator Oświaty

                                                                                    w Bydgoszczy

 

 

 

Na podstawie Art. 6a ust. 6 pkt 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982r. – Karta Nauczyciela (Dz.U. z 1997r. Nr 56, poz. 357; z późn. zm.) zwracam się z prośbą o dokonanie oceny mojej pracy zawodowej.

 

        

                                                                              Z  poważaniem

 

 

 

 

 

 

W szkole działają:

-         Rada Szkoły- przewodnicząca: imię, nazwisko, adres

-         Rada Rodziców- przewodnicząca: imię, nazwisko, adres

-         Związek Nauczycielstwa Polskiego- prezes: imię, nazwisko, adres 

 

 

 

 

 

Do wiadomości:

-         Burmistrz  Miasta ..............

wychu23-10-2005 06:01:46   [#04]

a ja bym dodał

jeszcze do tego wniosku:

Organem prowadzącym szkołę jest ..........

Nie wnoszę/wnoszę o udział w dokonaniu oceny doradcy metodycznego

Gaba23-10-2005 10:51:13   [#05]

pisze się po prostu, ;-)

 

Proszę o dokonanie oceny mojej pracy na stanowisku dyrektora szkoły.

 

Zakładam, że organ wie, co robi, wie gdzie pracuje, zna podstawę prawną i zna swoje obowiązki, zna związki zaw., itp.

 

co do tego, by był metodyk od zarządzania - przyjmuję i biorę, organy prow. mogą się nie znać na prowadzaniu szkoły.

GRenata23-10-2005 13:07:14   [#06]

w przypadku,

gdy w szkole nie działa Rada Szkoły, trzeba podać we wniosku informację o tym. Wówczas KO zwraca się o wydanie opinii o pracy dyrektora do Rady Pedagogicznej. Jeśli w szkole działają inne niż ZNP organizacje związkowe, nadzór zwraca się o w/w opinię do wszystkich, nie tylko do tego, do którego należy dyrektor (zresztą o to nie pytają) - tak robi Podkarpackie KO. Pozdrawiam i życzę oceny wyróżniającej, chyba, że wróci szczególnie wyróżniająca. :))))))
Gaba23-10-2005 14:40:44   [#07]
szczególnie wyróżniająca będzie przy następnym rozporządzeniu...
Koralik23-10-2005 19:19:03   [#08]
no i wystąpiłam dziekuję za pomoc

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]