Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Pracownie komputerowe 2004
strony: [ 1 ]
Atra20-10-2005 17:27:13   [#01]
Podzielcie się wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy  w Warszawie -Kino Ochota - która realizuje zamówienia na dostawę komputerów do szkół podstawowych z edycji 2004.Wiem,że dla części regionu mazowieckiego takie spotkania odbywały sie  wczoraj i dzisiaj.
Benk20-10-2005 19:31:04   [#02]

mogło wypaść lepiej!

 

            Warszawa, 14 października 2005 r.

  

Komunikat prasowy  

 

Spółka ABG Ster-Projekt S.A. podpisała z Ministerstwem Edukacji Narodowej i Sportu umowę na wyposażenie pracowni internetowych w 1327 szkołach o wartości 63.852.637 zł. brutto.

 

 

Zarząd Spółki ABG Ster-Projekt S.A. informuje, że w dniu 13 października 2005 r. została zawarta umowa pomiędzy Ministerstwem Edukacji Narodowej i Sportu oraz konsorcjum spółek ABG Ster-Projekt S.A., MCSI Ltd. Sp. z o. o. oraz Lumena Sp. z o.o.

 

Przedmiotem umowy jest dostawa pracowni internetowych do 1327 szkół znajdujących się na terenie regionu obejmującego województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie, ich instalacji, przyłączeniu do istniejącej sieci Internet oraz integracji ich wszystkich elementów.

 

Zgodnie z umową pracownie zostaną wyposażone w zestawy komputerowe z oprogramowaniem (łącznie 17.870 PC), wideoprojektory, skanery i notebooki.

 

ABG Ster-Projekt S.A. przez okres 3 lat zapewni serwis gwarancyjny.

 

Projekt zaliczyć należy do największych wdrożeń informatycznych
w MENiS o krótkim terminie realizacji - 01.12.2005 roku.

 

Kontakt:

Maria Schicht

Dyrektor ds. Marketingu i PR

ABG Ster-Projekt S.A.

tel. (22) 60 77 201

kom. 502 737 471

email: m.schicht@abg.com.pl

 

Na podstawie powyższej informacji, z której wynika wysokość kontraktu, wydaje się, że firma mogła lepiej przygotować spotkanie. Ja uczestniczyłem w "edycji" 19.10.05. o godz. 10.30.

Wrażenia: bałagan organizacyjny, nad którym nikt nie usiłował zapanować, 1 godz. opóźnienia, potem nikt za to nie przeprosił, pan prowadzący spotkanie dyktował w ciemnościach - jak to w kinie! - dane teleadresowe i inne, które powinny być wręczone dla każdego uczestnika do ręki, rzutnik multimedialny tak pokazywał prezentację, że część slajdów była niewidoczna, pan nie umiał odpowiedziec na niektóre pytania z sali.

Do dziś, mimo obietnic wymuszonych przez "salę", firma  ABG Ster-Projekt S.A. nie umieściła na swej stronie WWW materiałów informacyjnych dotyczących tego jak będzie realizowany projekt.

violka20-10-2005 20:35:48   [#03]

20 X Lublin

dziś było trochę lepiej

pół godziny opóźnienia - bo wszyscy stali w jednej kolejce po materiały

pan przeprosił za opóźnienie, slajdy były dobrze widoczne

na pytania z sali odpowiadał - tylko reszta nie słyszała pytań i czasem nie wiadomo było o czym pan mówi odpowiadając na pytanie, ale w czasie przerwy każdy dopytała się osobiście o to co chciał wiedzieć

nam powiedzieli że materiały będą na stronie jutro

a pan z KO wystapił na scenie i poinformował wszystkich, że KO ostrzegało dzień wczesniej, iż będzie kilkaset ludzi i może być problem - firma zbagatelizowała to

AniaD20-10-2005 21:25:46   [#04]

Byłam dziś tj 20.10.2005 r kino "Ochota" jak za czasów komunistycznych -licho wygląda. Panowie ładnie wyglaadali i mówili mówili . Potwierdzam złe przygotowanie . czekanie .Nie wspominam, że za te pieniądze które firma weźmie mozna było przyjąc nas w lepszych warunkach godnych XXI w. Panu nie mógł się otworzyc plik z harmonogramem instalowania pracowni. Przyjechałam i sprawdziałam nie ma , po prostu w przygotowniu. czyżby kolejne obiecanki a rzeczywistośc skrzecząca.Nie wiem jak oni w tak krótkim terminie to zrobią . Pozdrawiam szkoły ,które otrzymały klasopracownie.

Atra20-10-2005 22:14:49   [#05]
Dziękuje za odpowiedź,teraz wiem czego mozna się spodziewać,jak wrócę jutro to tez podzielę się wrażeniami.Mam nadzieje,że przez trzy dni firma czegoś się nauczyła i może przygotuje się lepiej.Pozdrawiam
violka20-10-2005 22:17:59   [#06]

w Lublinie przyjęli nas w auli nowego budynku Akademii Rolniczej - luksusowe warunki - przyjemnie i wygodnie było posiedzieć, a i podziwiać było co (w szkole trudno pomarzyć o takim standardzie)

problem był tylko z parkowaniem

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]