Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Rozkład materiału albo co..?
strony: [ 1 ]
bogna418-10-2005 18:32:18   [#01]
Czy ktos wie co powinno sie znaleźć w planie pracy " gier i zabaw" w kształceniu zintegrowanym? Mam na myśli osobne godziny na te zajęcia.Co n-l powinien mieć, jak to coś ma wyglądać i czy jest tu duża dowolność i gdzie znaleźć taki np. "wzorcowy" plan, rozkład czy jak zwał, tak... Proszę doświadczonych dyr. o pomoc.
bogna419-10-2005 07:23:32   [#02]
Jeszcze raz ja.Nie wierzę ,że w żadnej szkole nie ma czegoś takiego jak "gry i zabawy ogólnorozwojowe".Zlitujcie się.N-l przyniósł mi plan pracy, ale napisał tylko cztery głównie działy w jakim kierunku będzie "rozwijał" dzieci.To chyba zbyt ogólnikowe.Nigdzie nie znalazłam nic na temat gier i zabaw ogólnorozwojowych.Kilkanaście lat temu było cos takiego w szkole, ale nikt wtedy nie pisał,aż takich planów.Pozdrawiam.
bardu19-10-2005 08:31:13   [#03]
u mnie nauczyciele do zajęć dodatkowych piszą krótkie programy z celami, zadaniami efektami tematyką ...
Bas19-10-2005 09:17:32   [#04]

U mnie też

wszyscy n-le prowadzący zajęcia pozalekcyjne układają program tych zajęć (zapis w dzienniku zajęć pozalekcyjnych): cele, zakładane efekty, metody i formy zajęć. Bez tego ani rusz. Jeżeli sprawa dotyczy grupy z dysfunkcjami lub wyrównawczej - taki program układany jest indywidualnie dla każdego uczestnika. Pozdrawiam.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]