Forum OSKKO - wątek

TEMAT: dyrektorzy... prosze o dyskusje...
strony: [ 1 ]
lawenda13-10-2005 20:07:40   [#01]

Dyrektorzy,

czy jesli ja wymyslilam i wykonalam izbe regionalna lacznie z mapa powiatu rysowana recznie (moge przeslac zdjecia), wczesniej zorganizowalam i zrobilam wystawe fotograficzna "Tylko fotografie nie licza sie z czasem..." - cala historia szkoly... i wykonalam wiele roznych prac, jak uaktualnienie statutu (a w zasadzie napisanie od nowa), "wtopienie" sciezek edukacyjnych do przedmiotow, prowadzenie od wielu lat zespolu wyrownawczego i kolka przedmiotowego, ukladanie planu lekcji i przepisywanie go nocami komputerowo... to czy te prace sa wykonywane w ramach 40 godzin - czy tez nie??

AnJa13-10-2005 22:45:03   [#02]
a odczep się Ty od nas

skąd ja mam wiedzieć jak wydajna jesteś???

mnie by to to(statut, wystawa,topienie ścieżek,zespoły,układanie planu), jakbym chciał, zajęło z 6-7 godzin maksymalnie

ale mnie by nie chciało się!!
...
sorki - walnąłem się !

zeskanowanie mapki i jej wysłanie zajęłoby mi min. 15 godzin!

znalezienie gościa, co za mnie by to zrobił - 2 godziny
(liczone z wypiciem flaszki, która postawić bym musiał za przysługę)
zgredek13-10-2005 22:52:49   [#03]
AnJa - wyłącz telewizor;-)
AnJa13-10-2005 23:07:13   [#04]
juz!

pozwolisz, że jednak wcześniej włączę?
zgredek13-10-2005 23:12:04   [#05]
o, napisałam - wyłącz;-) a myślałam włącz;-)
AnJa13-10-2005 23:20:53   [#06]
poza zasięgiem jestem
lawenda14-10-2005 17:22:14   [#07]
a odczep się Ty od nas

skąd ja mam wiedzieć jak wydajna jesteś???

mnie by to to(statut, wystawa,topienie ścieżek,zespoły,układanie planu), jakbym chciał, zajęło z 6-7 godzin maksymalnie

ale mnie by nie chciało się!!
...
sorki - walnąłem się !

zeskanowanie mapki i jej wysłanie zajęłoby mi min. 15 godzin!

znalezienie gościa, co za mnie by to zrobił - 2 godziny
(liczone z wypiciem flaszki, która postawić bym musiał za przysługę)

 

A sie nie odczepie :-)))

Jak taki jestes "sprytny" dyrek: pomalujesz mape powiatu na scianie 2mx4m ze wszystkimi miejscowosciami w ciagu 15 godzin lacznie z flaszka w tle..., napiszesz od nowa statut, ulozysz plan lekcji i go przepiszesz komputerowo... i jeszcze "utopisz" jak napisales sciezki edukacyjne... to gratuluje!!! Ale mam skromne pytanie... - dlaczego dyrki tworza jakies grupy zadaniowe do byle jakiegos glupstwa... - bo sami nie maja "pomysla"?????

Benigna14-10-2005 19:01:47   [#08]

ależ one majo pomysła

no, a te grupy zadaniowe???
:))
AnJa15-10-2005 12:55:14   [#09]
a odczep Ty się ode mnie:-)

grupy zadaniowe tworzę wtedy tylko , gdy trzeba coś stworzyć - zawsze co 5-7 głów to nie jeden półgłowek

o ile pamiętam - 2 razy mi się zdarzył: do ścieżek i do pięcioletniego planu rozwoju

a do łba(ściślej, a konsekwentnie: półba) mi nie przyszło coby mapę powiatu na 8 m kw malować

no, może portret Starosty:-)
Arwena15-10-2005 17:53:59   [#10]

Lawenda,

Będę brutalna - trzeba było zapytać o to swojego szefa, zanim zaczęłaś rysować tę mapę.
Teraz już po kwiatkach, można tylko mieć nadzieję, że zwiększy motywacyjny(np. z 10 do 12 PLN) :-)
lawenda15-10-2005 18:25:40   [#11]

Arwena :-))

Izba regionalna to był pomysł dyrekcji raczej jako pomoc do realizacji treści scieżki regionalnej..., jakoś nikt się nie wyrywał do pracy, to padło na mnie i drugą taką "wariatkę" :-))) A motywacyjny mam całe 50 PLN - no czy nie jest super!!!! Pozdrawiam :-)))
Gaba15-10-2005 18:55:40   [#12]
Super! U mnie mało kto ma, bo przeliczeniowo to jest 28zł na twarz!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]