Forum OSKKO - wątek

TEMAT: oddam zabawki dla przedszkola
strony: [ 1 ]
MałgorzataJ09-10-2005 14:44:12   [#01]
Mam pudło niezniszczonych zabawek po kilkuletniej córce. W pobliskim przedszkolu dzieci mają się czym bawić, może ktoś z forum-owiczów prowadzących świetlicę lub oddział przedszkolny zechce wykorzystać te zabawki.
Kasia logopeda09-10-2005 20:56:05   [#02]

chętnie

skorzystam z propozycji.  W tym roku otworzyłam Akademię przedszkolaka i narazie bazuję na zabawkach po synu. Proszę o więcej szczegółów technicznych.....
hanabi10-10-2005 06:03:19   [#03]

Kasiu,

a jak Ci ta akademia wychodzi? podzielisz sie wrażeniami?
ola 1310-10-2005 10:01:27   [#04]

Magorzato

Cieszę się z Twojej propozycji, ale :) może coś bliżej o miejscu, w którym te zabawki trzymasz. Na forum są ludzie od Szczecina po Ustrzyki Górne (mam nadzieję) i od Sejn do Bogatyni (też mam nadzieję). Więc myślę, że informacja o tym, że jesteś np. z Kalisza jest cenną informacją dla tego, który po te zabawki będzie jechał. Trzymaj się cieplutko.
MałgorzataJ10-10-2005 15:36:44   [#05]
Zabawki chciałabym przesłać w paczce pocztą polską (sprawdzona, punktualna, solidna - któż jej nie zna!) na swój koszt. Dlatego nie podałam miejsca zamieszkania. Mieszkam koło Warszawy; pozdrawiam Szczecin, Ustrzyki Górne, Sejny i Bogatynię.
MałgorzataJ10-10-2005 20:06:37   [#06]
Już zgłosili się chętni od przyjęcia zabawek, więc oddawanie już jest nieaktualne! Cieszę się, że tak szybko znaleźli się chętni.
Kasia logopeda10-10-2005 23:04:16   [#07]

moje wrażenie

na razie jest pozytywne. Dzieci z różnych "planet" nigdy nie chodziły do przedszkola ani na jakąkolwiek terapię. Nie potrafia wielu rzeczy, ale ich nauczymy. Są to maluchy już od 2 lat do 5. Jest dużo pracy, masa przygotowań do zajęć ale myślę, że warto. Zobaczymy jutro - mamy 2 zajęcia. Ciekawe ilu przyjdzie????

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]