Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Otylia miała wypadek
strony: [ 1 ]
cynamonowa01-10-2005 18:47:27   [#01]
Otylia Jędrzejczak miała wypadek
Otylia Jędrzejczak, złota medalistka w pływaniu, miała wypadek samochodowy pod Płońskiem niedaleko Warszawy. Na miejscu zginął 19-letni brat Otylii. Pływaczka przebywa w szpitalu w stanie ciężkim
Jak podał Tadeusz Kaczmarek z mazowieckiej policji, Otylia jechała chryslerem razem z bratem, w pewnym momencie zjechała na lewą stronę drogi; chrysler uderzył w drzewo.
wisiak01-10-2005 21:07:03   [#02]

widocznie

za mało nieszczęść w jednym tygodniu. Współczuje jej bardzo albowiem ten, którego wiozła nie żyje. Jest to podwójna tragedia.Dlatego zapewne powtarza, że nigdy więcej nie wsiądzie do samochodu.
Dorsto01-10-2005 22:02:24   [#03]
Jest jedną z najsympatyczniejszych zawodniczek. Podziwiam jej cierpliwość dla fanów i mediów. Otylio, jesteśmy z Tobą.
fredi02-10-2005 07:18:07   [#04]
wybitni ludzie nie zawsze sa wybitnymi kierowcami
mavi02-10-2005 16:40:35   [#05]
A ja współczuję jej rodzicom - stracili dziecko. Zgadzam się z Fredi, ze wybitni ludzie nie zawsze sa wybitnymi kierowcami - tylko dlaczego gnają 150 na godzinę??
Jolanta Szuchta02-10-2005 19:45:38   [#06]

Tyle tragedii

 w tym tygodniu.U mnie w mieście tez pochowalismy 16 letnią,kiedys takze i moją uczennicę.Zginęła w wypadku na motorze.

Sądzę ze wszyscy kierujący powinni zastanowić się nad tym jak jeżdżą,może wtedy tragedii będzie mniej?

Szkoda mi Mistrzyni Jej Brata i Rodziców.

kasiek02-10-2005 20:08:48   [#07]

we "Wiadomościach" podano...

... że zostanie jej prawdopodobnie postawiony zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci...

Szlag mnie, za przeproszeniem trafia, jak widzę wymijających mnie kierowców, jadących z prędkością ponad 100-110 km/h na mojej wąziutkiej, wiejskiej dróżce, kiedy jadę sobie spokojnie do szkoły,a poboczem tuptają moi uczniowie...

Więcej rozwagi dla wszystkich, młodzież podziwia "odjazdowe bryki" swoich idoli-aktorów, sportowców i ich "wyczyny", może teraz się zastanowią, zanim docisną gaz "do spodu"-jak mówią moi licealiści...

Marek Pleśniar02-10-2005 20:11:58   [#08]

zapewniam że jadą duzo ponad 110:-)

Podzielam Twój pogląd. Nie popisała się niestety "bohaterka" tego wydarzenia

wątek, przepraszam Zakładającą, powinien się nazywać "xxxx spowodowała wypadek"

Gaba02-10-2005 21:02:00   [#09]

;-(

110... czy 180... (jak mówią inni). Mijanie trzech samochodów... - nie chciałabym być w skórze tych, którzy jej powiedzą, co zrobiła. A jeżeli tak było - to musi usłyszeć całą prawdę. Ta prawda zabiła.

 

stop? Wariatom? drogowym?

magdaczwartosz04-10-2005 16:30:05   [#10]

Macie rację. Otylia czy nie Otylia..to nie ma znaczenia

Ale nie wyobrażam sobie co czuje wiedzac że przyczyniła sie dośmierci brata.

To że jest znana bedzie jej przekleństwem. Wszyscy ja oceniają.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]