Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Dodatkowe zatrudnienie
strony: [ 1 ]
jark1326-09-2005 10:26:05   [#01]
Może ktoś przebrnął przez podobny problem. Jeżeli tak to proszę o pomoc.
Jak postąpić w przypadku kiedy zatrudniony na stanowisku dyrektora jednej placówki (bursa) dostałem powołanie do pełnienia obowiązków drugiej placówki w tym samym budynku (schronisko młodzieżowe) plan placówek jest wspólny tyle że z różnymi rozdziałami, jedne konto, brak regonów schroniska, brak pracowników (w założeniu są to ci sami pracownicy co istniejącej bursy), jast statut schroniska nie opisujący w szczególe zasady obsługi finansowo-księgowej, jak postąpić z zatrudnieniem księgowej, która powinna otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę. Jak ją zatrudnić? Czy na umowę o dzieło czy zlecenie, czy jako dyr. bursy zwiększyć dodatek funkcyjny i powiększyć zakres obowiązków o wykonywane prace na rzecz schroniska? Najlepiej byłoby założyć Zespół placówek Oświatowo - Wychowawczych w skład których wchodziłoby Schronisko i bursa a później może coś jeszcze. Ale w tej chwili to niemożliwe.
Jak postąpić na dzień dzisiejszy?
Dziękuję za pomoc.
AnJa26-09-2005 10:45:14   [#02]
mam wrażenie, żs schronisko to coś odrębnego - przynajmniej u nas tak jest

szczegółów nie znam- mnie nie dotyczą

parę lat temu, kiedy to miałem było na zasadzie dodatkowej umowy na czas określony a majątek był wyodrębniony

miałem to jako sezonowe

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]