Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Bilogia i chemia - prośba
strony: [ 1 ]
SławekL24-09-2005 16:11:59   [#01]

Mój syn zdaje w tym roku maturę (biologia i chemia - poziom rozszeżony). W związku z tym poszukuję kogoś (w obrębie Warszawy), kto pomógłby mu się do niej przygotować. Będę wdzięczny za wszelkie informacje i kontakty.

Proszę nie zamieszczać odpowiedzi na forum lecz na email: slipa@wp.pl

(wątek konsultowany z Markiem)

Adaa24-09-2005 20:38:37   [#02]

matko...

przypomnialam sobie,ze moja corka tez zdaje w tym roku mature

nie pójdzie na zadne korepetycje, sa wazniejsze rzeczy niz matura, zresztą kupa czasu do niej,a tak w ogóle to nie wszyscy musza byc tacy madrzy jak mamusia!..juz nie czyta wyborczej bo tam jakies "Sprawdź czy zdasz maturę"(nerwy szarpią)...masa imprezek osiemnastkowych-trudno sie skupić i odespac trzeba..itp. itd...

w zwiazku z tym,zyczcie mi szczescia, na duchu podtrzymajcie...moze byc na email:-)

AnJa25-09-2005 18:43:54   [#03]
życzę Ci szczxęścia i na duchu niniejszym podtrzymuję
Adaa25-09-2005 21:01:12   [#04]

dziekuję...

jakos się trzymam...chociaz nie wiem, czy któregos pięknego dnia nie dojdzie do fizycznej próby sił:-))

AnJa26-09-2005 07:18:00   [#05]
nie ryzykuj

w sińcach będzie Ci nie do twarzy
SławekL26-09-2005 11:07:55   [#06]

Patrzcie no, pocieszyciel sie znalazł ;-))) Iwona nie z tych co sobie w kasze dadzą dmuchnąć

Ponawiam prośbę:

"poszukuję kogoś (w obrębie Warszawy), kto pomógłby mu (mojemu synowi) przygotować się do matury (biologia i chemia - rozszeżony) - oczywiście nie charytatywnie . Będę wdzięczny za wszelkie informacje i kontakty.

AnJa26-09-2005 12:08:47   [#07]
w kwestii biologii i chemii nie mogę Ci pomóc

nie trza się było wyprowadzać;-)

Wiem, że adaa raczej nie z tych o dadzą dmuchać - ale zważ, że ona te zamiary wobec własnej latorośli płci tej samej ma

czy materiał genetyczny+ kilkanaście lat oddziaływań wychowawczych mamusi uprawniają  domniemanie, że dziecię bierne nie pozostanie
Adaa26-09-2005 15:08:03   [#08]

że bierne nie bedzie to ja wiem!

ale ja tu rzadzę!..ja tu Pan! (chociaz tyle co se pogadam);-)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]