Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Regulamin z zachowania
strony: [ 1 ]
jurek21-09-2005 20:23:44   [#01]
Czy za pofarbowane włosy można obniżać ocenę z zachowania u uczennicy SP lub GIM
AnJa21-09-2005 20:31:09   [#02]
Jeśli masz w statucie czy zasadach oceniania można.

Tylko po co to mieć?

Jeśłi pójdziesz w tę stronę zaczniesz zapisywać obniżenia za polakierowane paznokcie (a co, jeśli lakierem bezbarwnym) i obniżać za wszystko.

Aż nie będziesz miał już z czego obniżyć.
jurek21-09-2005 21:00:32   [#03]
Myślę podobnie ale część nauczycieli i rodziców tego chce. Włosy to jeden z wielu elementów wyglądu, który ma mieć wpływ na ocene.
Marek Pleśniar21-09-2005 21:06:57   [#04]

myślę że nalezy wyjasnić ludziom, że wpisywanie takich cudów podważa powagę regulaminu

to raczej sfera między wychowawcą a dziewczyną - by jej to farbowanie jakoś ucywilizować - tzn jak farbuje to chociaż ładnie;-)

(znam sytuacje gdy rodzice nic nie mają przeciw temu - i co? Wbrew nim oceniac?)

rzewa21-09-2005 21:21:48   [#05]

:-))

Ja to zawsze robiłam tak:

Mówiłam swoim uczniom (tym wszystkim, których uczyłam w danym roku) na początku roku szkolnego, że makijaże, wymyślne fryzury czy barwne ubrania mają na celu zwrócenie uwagi na osobę, która tego używa. Ja jestem tylko człowiekiem i jak mam wywołać kogoś z klasy, to patrzę na salę i kogo wybieram? No cóż, zupełnie naturalne, że wybieram osoby rzucające się w oczy... Natomiast, gdy takich osób nie ma, to często rezygnuję z pytania, chyba że ktoś chce, na ochotnika...

Jednej rzeczy tylko nie tolerowałam - długich i rozuszczonych lub zwisających po bokach, włosów, ale za tym przemawiały względy bhp. Osoby noszące takie fryzury, musiały na moją lekcję przyjść z włosami związanymi z tyłu.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]